POSLAŤ TIP
23.07.2014
Oľga

15 príspevkov
nelka15 25.08.2012 02:26 nahlásiť
Vdaka bohu je Branko Tvoja osudova laska:)Preco spominas Boha,ked v neho neveris:) V jednej relacii,som Ta jasne a dokladne pocuvala,ze ako si sa vyjadrovala na adresu Boha,ze v neho neveris,ale ze v Rime mas uzasneho kamosa,,,,,,,,,,,,,,,,,knaza..,,,,,,,,,,,,,,,,,sorry,ale ma to velmi dojalo,ze sa vyjadrujes obojstranne,tak bud v neho veris,alebo neveris:)Potom ho netreba spominat:)Ja neverim, Lenina,tak nikdy v zivote ho nespominam,len za davnych cias v skole to bolo povinne,sa na jeho adresu vyjadrovat,citujem:ucit sa,ucit sa,ucit sa:)Dufam,ze mi zodpovies na ten komentik,velmi mi na tom zalezi,aby si mi to podala na oplatku,lebo aby si mi to objasnila,a ozrejmila:)
vsevidel 29.08.2012 22:40
0
nahlásiť
odpoviem ti za nu podla seba***vdaka bohu, chvala bohu, preboha atd sa bezne pouziva ako fraza. toto slovicko nam ateistom neni zakazane pouztvat tak to tak velmi neprezivaj, kostol u vas v dedine sa z toho nezruti***.bude stat salej,,,,,,teda ak pan boh da,,,,,
Jana.bulicka 25.08.2012 09:42 nahlásiť
presne tak vyzeráte roky - ako matka zo synom. Zdenka ak je Branko Vaša osudova láska tak je to fajn aj keď je všetkým showbussinese jasné, že , Váš Branko je teplý *** Teda *** !!! Takže congratulation :))))
robinol 25.08.2012 11:24
-3
nahlásiť
Presne - nič iné, len mama a syn. O jeho orientácii viem len z počutia, ale ktorý normálny mladý muž, by sa zaplietol s "matkou" ? Veď to je choré. A nevie čo si týmto vzťahom chcela dokázať ona, lebo nie je ani pekný, ani bohatý. Asi to, že chce byť stále mladá, tak si myslela, že pri mladom milencovi sa jej to podarí. Bohužiaľ, roky nezakryje, iba ak retušou na fotke.
robinol 25.08.2012 11:27 nahlásiť
Že osudová láska? Tak prečo sa doteraz za neho nevydala? Bojí sa o svoje peniaze? Tak nech netrepe o láske. To je len vzťah kvôli ľuďom, nič inšie.
anagram 25.08.2012 18:59 nahlásiť
bi nechcel prášiť ZDENKU.Branko je fajnšmeker.
marilyn264 26.08.2012 10:02 nahlásiť
Keby bola menej afektovaná a natvárila sa, že zjedla všetku múdrosť sveta, tak tu lásku jej aj človek uverí. Takto je to pre ,,Branka" očistec?
ahojkikus261-1 29.08.2012 12:35
-4
nahlásiť
Je to všetko iba KAMUFLÁŽ, ako tie vyretušované fotografie!!!
marcon94 02.11.2012 23:33
0
nahlásiť
"marilyn264" máš pravdu, nebyť jej špeciálných múdrosti, tak považujem Zdenu za super herečku, ale ten jej perfektný neodolateľný exotický face, pekné vlasy, tak ma zvádza, že súhlasím s komentárom ktorý je nad tebou od "anagramu". Každý by jej chcel prášiť, aj ja.
mmiro-ke 29.08.2012 18:27 nahlásiť
nahovára si že nie je stará,,?? ,,, ale že je tak ,to nech sa pozrie do zrkadla,,,, Kostka, asi sin nevie nájsť ženu,,, !
monthys 29.08.2012 22:58 nahlásiť
http://***/link/cjeclaTJ77amVmlNcXVNJNNNJATVXlmj
emma12345 29.08.2012 23:30 nahlásiť
co uz ma chuda teta robit je starucka a pomaly ju prestanu obsadzovat nuz chce uputat s brankom a sama vie,ze branko ma aj ine zeny -pri milenke mu nabuchali aj auto teta zdena spomente si co vam povedal vtedy.televizia by ju uz mala prestat obsadzovat klesa zaujem sledovanosti -mala by teta uz byt tam kde uz nie je vela ludi a zaradit sa pomedzi starenky -mladost ma uz prec s tym nic nenarobi tetuska uz nic
Spomínam si aký cirkus robila na pojednávaní na Obvodnom súde v Bratislave 4, keď sa snažila uloviť režiséra Parnického, ktorý ju ako herečku preferoval, podobne ako Haspra Valentovú a ďaľší svoje manželky. Napokon sa na neho vykašlľala a dala sa dokopy s týmto tajtrlíkom, ktorý ani nevystupuje ako chlap nie to aby bol skutočným chlapom. Zrejme trpí oidipovským komplexom, ak upriamil pozornosť na ženu staršiu o tri vysokoškolské generácie. Niet mu čo závidieť.
lovasz 30.08.2012 02:26 nahlásiť
Studenkovú roky poznačujú nielen na výzore, ale aj na jej chovaní. Starne. Na nej to strašne vidno. Darmo, čas života nezastavíš! Ale trochu skromnosti a úcta ku skutočnosti by nezaškodilo !!!
judi1 30.08.2012 20:39 nahlásiť
fakt mi to neda, ale chcem sa spytat, Ty mas aky problem, ze sa takto tetuskujes? Komplex? Akoze za kazdu cenu ublizit, lebo uz nema 20? No a co? Popravde, ja ju nemam rada, ale z inych dovodov, ako je vek. Moja mila Ema, pocitam, ze si mlada (zatial) a asi si v skole chybala, ked vas ucili ze ludia starnu. Vsetci na tejto zemi, tak ucili nas. Tym sa ale nestavaju menejcennymi a maju pravo zit a mozno aj povinnost, a ten zivot si uzit. Pretoze ty, ked budes mat 50 si asi sadnes k truhle a pockas, kym do nej spadnes. Prajem prijemnu a nkym nerusenu zabavu!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie