POSLAŤ TIP
21.04.2014
Ervín

19 príspevkov
kolko mali tie deti vlastne rokov?Najskor napisu,ze ta ma 9 a duha 13 a na konci clanku je to naopak.Aj jaby som lepsi clanok zostilizovala***..NC hanba Vam a Vasim hlupym redaktorom :-(
istik 17.08.2012 13:21 nahlásiť
mala ist rovno na dialnicu a tam cakat na smrt no nie ? :D apropo preco tak neskoro pohreb ??? to ako nejaka celebrita uz toto***. pri tom si moze za to sama , keby bola tam kde ostatni ludia este by zila ale ona s tym kuracim mozgom este ohrozila aj svoje deti !!!! tak teraz co koho mame lutovat ? akurat tak len sofera.
bubu00811 17.08.2012 14:40
0
nahlásiť
teraz je to normálne že je tak neskoro pohreb tiež som sa čudovala ale po nejakých pohreboch čo som počula je to už všade tak. :-|
Feroo338 17.08.2012 18:21
0
nahlásiť
Ty nemaz ziadny mozog, iba preto tu pises take nyzmysly !!!!
sokolik75 17.08.2012 20:06
0
nahlásiť
nazdar istik - ***ik!!! ty zdaleka nevies kde mas najblizisiu dialnicu , tak sa nevyjadruj takymito slovami:-) a pohreb je rozlucka s pozostalym, ktory nema presny "televizny program" takze sa nad tym vobec nemusis vzrusovat***apropo. deti: ty ich urcite nedosiahnes*** a kuraci mozog mali skor pani "***.""***." akoze organizatori, ktorych moze vsade na ceste ochranit ta krasna "cerveno" - biela paska na Mestskom urade***a pan sofer - sorry - pretekar No1. by mal vediet ovladat svoje auticko aj pri nejakej mokrej vozovke***akoze smyk na zavodoch je uplne normalna vec???? takze vsetci zavodnici sa spoliehaju na par slamennych balikov???? ja som sa pri defekte rano o 4:00 na nermeckej dialnici spoliehal len na to , aby ti frajeri na kamionoch vcas ubrzdili***.
giginqa 17.08.2012 13:34 nahlásiť
nestacim sa podla komentarov cudovat, kolko zloby a cynizmu dokaze v ludoch byt*** :-|
montyzc 17.08.2012 13:42
0
nahlásiť
Ja sa nestačím čudovať koľko hlúposti je v divákoch čo si nevážia svoj život a kvôli dobrému výhľadu ohrozia život svoj a aj život svojich detí. Za hlúposť sa platí, niekto len ponaučením a niekto cenou najvyššou.
concarne 17.08.2012 13:47 nahlásiť
že tam príde zo slušnosti organizátor,ktorý ju nezabil,tam sú polivajti???Veď to nie su cigáni aby sa tam potlkli!!!!!!!!
umrela matka a jej nenarodené dieťa a malý chlapec predovšetkým ide o hroznú tragédiu,ktorá poznačila a navždy poznačí ich životy,a bolesť čo tieto rodiny prežívaju si nikto z nás nevie a ani nechce predstaviť. a či boli na mieste zakazanom pre divákov , ono sa to ľahko nám posudzuje a hlavne odsu***e ved ako sa hovorí po vojne je každý generál***. Predovšetkým vyhasli ľudské životy,deti prišli o mamu, súrodenca a jazva na srdci,ktorá im po ich odchode ostane sa ťažko zocelí.
giginqa 17.08.2012 14:30 nahlásiť
ale ono to tak býva, že deti chcu vacisnou vidiet najviac, su zvedave a rodicia s nimi idu z dobre vole tam, kde chcu. nevravim, ze to nebola aj jej chyba, ze tam sla, ale nesla tam s umyslom ohrozit zivot svojich deti. vo vseobecnosti si myslim, ze k takymto clankom by mala byt akakolvek diskusia ZAKAZANA, pretoze vela ludi si nevie ctit pamiatku obeti a namiesto toho tu rozputaju burlivu diskusiu.
Roneone 17.08.2012 17:31 nahlásiť
skoda ze mala mozog na urovni sliepky ;-D ;-D mala sa rovno promenadovat na elektrickovej trati nie ? darmi sa teraz narieka vobec ju nelutujem ale ze vobec luto mi je len maleho chlapca a za smrt chlapca mozu jeho rodicia a luto mi je aj sofera ktori za tych to samovrahov nemoze.
sokolik75 17.08.2012 20:47
0
nahlásiť
pan riaditiel, megaprezident slepickarne "Roneone s.r.o. elektrickova trat v NMnV nie je, bohuzial pre Vas, ale bolíi by ste krasnou ozdobou pre branou pred Mestskym Uradom v Novom Meste nad Vahom.. PS: ty .. tebe he *** luto za niekopho smrt!!!!.
nmnvnmnv 17.08.2012 18:54 nahlásiť
Na pohreb Adriany dozerali policajti, očakávalo sa totiž, že na pohrebe zúčastnia aj organizátor pretekov Peter Baláž a niekoľkí pretekári. POLIJATI TAM BOLI PRETO, ABY UCHRANILI SUKROMIE SMUTIACEJ RODINE PRED HYJENAMI Z KAMERAMI A FOTáKMI BAžIACIMI ODFOTIť ZRODENE DETI , RODIčOV , MANžELA A OSTATNU RODINU. NEBYť TAM ICH TAK SA VYTREPETE AJ FARAROVI ZA CHRBAT, LEN ABY STE UROBILI ZáBER KTORý SA Dá DOBRE PREDAť. HAMBA !!!
pravaevy2. 17.08.2012 19:17 nahlásiť
J E B A T , na celu vasu Adrianu :D :D nikoho to nezaujima tento samovrah slovensko ma ine vazne problemy ako riesit jedni J E B LI N K U , ktora si moze len sama za to a nikto iny. ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D
sokolik75 17.08.2012 20:21 nahlásiť
nazdar istik - ***ik!!! ty zdaleka nevies kde mas najblizisiu dialnicu , tak sa nevyjadruj takymito slovami a pohreb je rozlucka s pozostalym, ktory nema presny "televizny program" takze sa nad tym vobec nemusis vzrusovat***apropo. deti: ty ich urcite nedosiahnes*** a kuraci mozog mali skor pani "***.""***." akoze organizatori, ktorych moze vsade na ceste ochranit ta krasna "cerveno" - biela paska na Mestskom urade***a pan sofer - sorry - pretekar No1. by mal vediet ovladat svoje auticko aj pri nejakej mokrej vozovke***akoze smyk na zavodoch je uplne normalna vec???? takze vsetci zavodnici sa spoliehaju na par slamennych balikov???? ja som sa pri defekte rano o 40 na nermeckej dialnici spoliehal len na to , aby ti frajeri na kamionoch vcas ubrzdili***. nechapem preco sa v tejto disikusii do Rii obuvaju ludia ktori ju vobec nepoznali!!:??!! bola to jedna uzasna obetava zena, s ktorej zivota by si mnohi mohli brat priklad, iba bola v nespravny cas na nespravnom mieste ( a mozno tym zachranila zivoty inych)*** Ria , zostanes v nasich srdciach
werdywerdyxxl 25.08.2012 02:05
0
nahlásiť
sokolik75 dobre si mu napísal blbečkovy nedonosenému a jemu podobným. Riu som poznal osobne a o jej smrti som sa dozvedel len 22.8. a som v nemom úžase, ako sa o nej vyjadrujú de.men.ti a znevažujú jej meno. Tomu čo si hovorí pravaevy2. odkazujem, že j *****a bola Tvoja mater, keď priviedla na svet takého de men ta. Je mi z ponie***orých na grc. Ak ešte budeš reagovať, tak nezabudni na smajlíkov. To vždy zaberie.
petra311 17.08.2012 20:46 nahlásiť
do kedy budete o tejto "chuderke" pisat ??? napiste aj to ze viac ako 2 mil ludi na slovensku hladuje !!! potraviny idu hore ! ludia nemaju na lieky a nie v kuse o tejto krrraavve co spachala samovraždu uz ste s tym trapni mily novy cas, slusnych ludi toto uz nezaujima ta vasa adrianka chudak sofer a dajte pokoj soferovi .
sokolik75 17.08.2012 20:50
0
nahlásiť
chuderke petre 311!!! ak si myslis ze sa s tychto clankov napapkas tak si si veru zmylila kontainer:-) zrus svoje pripojenie na internet a pomoz chlapcom z Luniku 9:-)
werdywerdyxxl 25.08.2012 02:07
0
nahlásiť
chuderke petre 311!!! nasyp si aj Ty plnú misku zrna a zobkaj si pri nejakej telenovele.

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie