POSLAŤ TIP
20. 05. 2013
Bernard
Pridaj názor
46 príspevkov
Reagovať

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

NieÁno
molon7003.05.2012 08:52nahlásiť
tá bloncka je tá štetka z paradise hotela??? to je potom silná zostava na istý pich....
bertonet03.05.2012 09:30nahlásiť
Celkom slušne som sa zasmial Jano Kortiš z Bánoviec nad Bebravou, prosím ťa, kašli už na to To si naozaj taký zúfalý? To ty si ju (ich) fotil a natáčal? Aj tej druhej štetine tiež robíš manažéééra?
stastna23403.05.2012 20:51nahlásiť
0
robi im pasaka, pase kur wy, jednej z nich sa stal pracovny uraz, ciganska klobasa jej strekla do oka a kur wa isla k zemi
Mria13703.05.2012 10:42nahlásiť
celá farma aj ten "bordel hotel" majú našu slovenskú úroveň"! Pozeraj sa "chudoba" ako sa žije! M*** by vymeniť predsavenstvo daných televízií, veď je to pod každú normálnu úroveň. Alebo nemajú "šajnu" o morále a etike?
to je taka hlupana teraz doplarial na svoju ***tu,,
IHNED TREBA ODVOLAT MINISTRA ZDRAVOTNICTVA, INAC NA VAS POSLEME GORILU ! ! ! ! !
izabel30203.05.2012 16:41nahlásiť
Bola som tam, tá čierna štetka vypaľovala zobák a v pohodičke komunikovala so svojimi kolegyňami. Keď prišla záchranka, spustila hysterický plač, že to iba hrá, počuť aj s nahrávky. Ako môže niekomu horúci olej vyfrknúť do oka priamo z cigánskej? Jazýček si predtým nepopálila? Spolu s tou blonďatou štetkou zničili dvere pohotovostnej ambulancie. Moje dieťa sa veľmi bálo, čo boli také agresívne a vulgárne nadáv***. Hanba RZP, ktorý so zapnutými majákmi leteli do Trnavy, pričom jej akože manažér mal pred nemocnicou odstavený mercedes a očividne jej nič nechýbalo.
aajames03.05.2012 16:51nahlásiť
este ze jej to na prsia nestreklo to by bol vybuch
bedulo03.05.2012 17:01nahlásiť
SYFILIS
Ak by vysmážala a prskla na rozohriatu panvicu s olejom trocha vody, tak by som sa nedivil, ale to by mala celý ten falošný xicht ošlahnutý rozohriatym olejom a neviem, či by ju plastika dala znova do tej istej podoby v uvodzovkách do jej pôvodnej krásy. Ak si dala cigánsku pečienku a z toho jej frklo do oka, tak v prvom rade sa slečinka Nikolka cigánska pečienka je ústami, ale aj fajčí ústami. Tak neviem, prečo si si dávala pečienku ku oku? Ale taktická klamárka si, to je na numero uno. Ak nie si chorá a čistá, tak zbytočne budeš ukazovať to, čo v skutočnosti ani nemáš. Nie sú to cicy ani rici, ale hrdosť a tú nemáš, Ty falošnica jedna... Prajem všetko dobre a usmej sa, ak by si si to čítala.
...ale ved jasne že taketo poranenia sa ošetruju na pohotovosti a nie niekde u zubara, ten lekar mal pravo ich odmietnut, to len extrapošky z trapoš šou spravili z komara somara...už som myslela že si privolaju vrtulnik
Keenu03.05.2012 17:23nahlásiť
Podla toho, co som videl na tom videu , tak skandal tam robili akurat tak tie dve post pubertacky. Na mieste toho policajta by som im dal 100 eciek za verejne pohorsovanie a vytrznost a poslal ich do ****...To s tou RZP je nonsens..Keby sa jednalo o male dieta nepoviem, ale robit taxik 20 rocnej p*u*c*i je fakt vrchol..
dedeZ03.05.2012 17:29nahlásiť
0
Kde je to video ?
zas tu píšu o tej hnusnej ?? fuj srač...y....
arthy03.05.2012 17:36nahlásiť
To čo má byť? Asi húlila nejakému drakovi, a tomu vyšľahol z vtáka horúci olej. To kto už počul, že niekomu " šplechne" do oka horúci olej z cigánskej? Jedine ak pi*i cigánskej.....A tá blonďatá "plejmejt" to čo predvádzala? Slovník ako posledný dlždič, to ani ja tak nekľajem.....Úbohé filc*y.
Bodaj by ta K...a nakazena SIFILISOM mala špatná zdochla...a ta druha jalová krava z Oravy,co struha formu ze je z BA nech sa p***e .................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!haahahahaha
Luba.Ha03.05.2012 17:56nahlásiť
diazepam?? a čo sú to feťáčky,?? nevedia nič o prvej pomoci??? ako urobili vodičák ???
sú to trápne chudery a nevedia ako sa zviditelni t!!!
lenecisse03.05.2012 18:06nahlásiť
haha ze sa zvijala od bolesti.....zaujimave ale ze cigaretu v ruke udrzala pozrite sa blizsie na tu fotku, ved to je vysmech co tu pisu...
MIShel14403.05.2012 18:06nahlásiť
Nikola je veľká píííííí*aaaaaaaaaaaa !! vyzerá, ako transvestita
MrQuisco03.05.2012 18:19nahlásiť
priemerne...mi frrrrrrkne horuci olej z frytezy do oka...a neni to nic prijemne
Bud to,si sam v lekarnicke najdem taku malu umelohmotnu ampulku zo slanou vodou
a striekam si to do oka,alebo?Ked citim,ze je to boli prehnane,zavolam Duty Managera,spiseme zapisnicu o pracovnom uraze...tentokrat mi to nastrieka do oka on...a rozmyslim sa,ze ci pokracujem dalej v praci...alebo???treba volat niekoho na zaskok!!!
Tot' vsjo!!!
Ja by tie dve soplandy umn'aucene...z vytocenymi rukami od roboty,poslal aspon do soci***stickeho
uc'ilis't'a,za suuustruzniiic'ky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co by poved*** na tie s'pony v ociach!!!
Ked dojde nedajboze kriza...a hladomor.....ktore su predpovedane....Tie dva zdochnu prve,a akurat tak,budu znecistovat kdesy v lese ostatnym zdroj pitnej vody
Nanic nesuce....nic nevytvarajuce....atrapy!!!!!!!