Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 1. 10.
Arnold
13°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.10.2013, 11:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Poriadne nepríjemná situácia pre Kollára: Milenka a Heringhová na jednom móle?

37 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
nonola
1.10.2014 21:38 | |
+0 -0
Reagovať
a tak osemnast rocna ta tam co chce vyzera ako kacica opekana fuj obec jej to niak neide je ako mastna kralovna kačic vsak mna dotoho nič ale moc sa roby az moc ta kačica mastna *03* *02*
Gigino
17.10.2013 20:10 | |
+1 -0
Reagovať
Primitív Borisko :-)
Diktator-Bob
17.10.2013 20:08 | |
+0 -0
Reagovať
Zaujímavé že tí ľudia peniaze stále majú, kríza nekríza. Svet kolabuje a tu sa vyhadzujú peniaze na tieto patetické zábavky chudákov ako Kollár. On môže mať peniaze, ale aj tak je to len duševný trpaslík so slabosťou pre kožuchy a škaredé ženy.
toriamos130
17.10.2013 19:57 | |
+0 -0
Reagovať
už nieje taký pekný ako keď bol mladší, tá angelika vyzerá ako transka
Malle
17.10.2013 19:54 | |
+0 -0
Reagovať
Myslim, ze najkrajsia zena z celej galerie je jeho matka .Aj ked sa jej synator moc nepodaril :)Plasty ,omietka a predajnost niesu velmi pekne B-) Ale jedno sa mu musi nechat, aspon vie tie decka co narobil zabezpecit, narozdiel od inych "oteckov" aj ked neviem ci sa rodicovska laska da nahradit peniazmi. Nedavno som ich videla v jednom nakupnom centre, jeho dcerenky su maximalne rozmaznane a afektovane, ale zas, nieje co zavidiet,s takym tatkom to nemaju lahke.
Apola10
17.10.2013 17:42 | |
+2 -0
Reagovať
Preboha Borisko to co mas na sebe oblecene???Nebodaj zensky tigrovany blejzer od Tvoejej mamy???
19ada73
17.10.2013 17:26 | |
+1 -0
Reagovať
ešte si aj spolu spravia grupak a nič ich netrapi...
porisko111
17.10.2013 17:13 | |
+0 -0
Reagovať
Však ak je Boris mohamedán vyživí obe
anna604
17.10.2013 17:03 | |
+0 -0
Reagovať
:-| čo už ho neporáža ;-D
deanna87
17.10.2013 16:53 | |
+3 -0
Reagovať
ja neviem kto su tie baby a ani on, ale v tom saku vyzera ako d.e.b.i.l
lukitakino1
17.10.2013 16:52 | |
+1 -1
Reagovať
ta Haringova je zo vsetkych jeho mileniek, ci matiek jeho deti najspatnejsia! :D
avilis
17.10.2013 16:11 | |
+0 -0
Reagovať
Tak toto komplet uz ani gyc nie je.
the-hammer
17.10.2013 15:40 | |
+3 -1
Reagovať
Boris ty si kral, neviem sice aky komplex ta trapi ale prosim ta chod k ocnemu, ved si iba hanbu robis s tymi opico-kacicami. Musis mat silne srdce lebo keby som sa ja pri jednej z tych tvojich opic rano zobudil tak by mi asi museli nainstalovat kardiostimulator.
steve414
17.10.2013 14:41 | |
+5 -0
Reagovať
Tak sa nám znova zišli "celebrity". Dve duševne vybrakované zlatokopky a ďalší hlupák a miestny inseminátor v jednej osobe.
Romana38
17.10.2013 14:30 | |
+5 -0
Reagovať
Kollar je pekny muž?..tak ok, je aspon sympaticky?..alebo charizmaticky?..ja viem, ze miera vkusu je individualana, ale ja fakt nechapem co tie mlade kocky na nom vidia, ked mu kazda da babo :)..prachy??..vacsina z tych dievcat si vie zarobit velke peniaze napr. aj svojim telom a su uspesne..a nenarazam na "poskytovanie sluzieb" :)...ja som asi divna, ked to nechapem..ale, nevadí, tak mi treba:)))
leri33
17.10.2013 14:42 | |
+3 -0
Veď zarábajú svojim telom a on zrejme platí najlepsie ;-D
mata320
17.10.2013 15:17 | |
+0 -0
Hovori sa tomu laska k peniazom a vidia na nom stale plnu penazenku:-)
kristie1900
17.10.2013 14:30 | |
+9 -0
Reagovať
Chamraď sa hrala, že jej netrčí slama z bagančí... Milenky mafiánov, kukurice kadejaké, buzny, môjtyboh :D
leri33
17.10.2013 14:43 | |
+14 -0
Veru pekná zberba sa tam zišla......slovenská smotánka, žiaľ skysnutá :-)
krug1.ondrej
17.10.2013 14:27 | |
+2 -1
Reagovať
V čom je problém? Však ak sa predvádzajú silikóny a ich najväčší obdivovateľ a sponzor je tam, tak je to všetko v poriadku. Väčšie silióny sa ťažko hľadajú a pán Kollár je fakt znalec.
leri33
17.10.2013 14:13 | |
+19 -0
Reagovať
ja sa na nich dobre bavím .........peňazí majú jak pliev, no hodnoty žiadne.......vedú úbohý plytký život..... a tie prostitútky sa pretekajú navzájom a bojujú o priazeň Boriska, ktorú si bude viac všímať aby nasledujúcu noc ju mohol poctit svojím inseminačným nástrojom......keby tak borisko prišiel o všetky svoje majetky, to by bola iná telenovela......ale nechajme ich žiť, nie je im skutočne čo závidieť, tým ľompám a rychlozbohatlíkom.... dobre z nich pri takomto štýle života nedopadne nikto.....
Blues1
17.10.2013 14:03 | |
+19 -0
Reagovať
Hihihi, vyzerá ako ruský bohatier ten kolár. V západnej EU ich volajú "noví rusi". Su bohatí, primitívni, väčšinov bývalí kriminálnici a majú jeden výrazný poznávací znak. Nevedia sa obliecť. Milujú farby, značky, leopardite, či tigrované vzory a kožuchy. A tá jeho frajerka detto, hrubý ksixt, bez jemnosti a ušlachtilosti.
crnkbrnk
17.10.2013 13:42 | |
+4 -0
Reagovať
vsetko tu uz bolo. uz sa len opakujete. to chce tie spravne gule, nech je to in a wau. kedy nam uz konecne poslete zopar zaberov zo skupinoveho sexu kollar a spol.? SME nedockavi.
Najnovšie z rubriky
Najnovšie z rubriky
Aktuality.sk Správy Ekonomika Komentáre Šport Cestovanie TV program Počasie Horoskopy Európa Kultúra
Michal Kováč
Slovenský exprezident Michal Kováč je v umelom spánku
Rýchle správy
pred 28 min
Angela Merkelová je presvedčená, že treba zvážiť, čo musí Európa zmeniť, aby bola úspešná v očiach ľudí. Nicolas Sarkozy vyhlásil, že je pripravený brexit odvrátiť.
Brexit je varovným výstrelom pre zvyšok EÚ, tvrdí nemecká kancelárka
pred 48 min
Šimon Peres pred smrťou povedal pre jeden z izraelských denníkov, že zabránil Benjaminovi Netanjahuovi v napadnutí Iránu.
Zosnulý izraelský prezident mal Netanjahuovi zabrániť v útoku na Irán
06:00
V sobotu bude príjemné počasie s najvyššou teplotou do 25 stupňov.
Víkend sa začne s teplým počasím
Obžalovaný Ivan.
Video
Svedok o Ivanovi obžalovanom zo smrti Jakubka († 3) v Baumaxe: Doplatil na svoju poctivosť!
Tyson Fury prekvapil anglických fanúšikov.
Fury lieta v problémoch: Šokujúci nález antidopingovej agentúry!
Tajfún Megi spôsobil zosuvy pôdy.
Čínou sa prehnal mohutný tajfún, spôsobil zosuvy pôdy: Hlásia 11 obetí!
Daniel Craig
Tvorcovia bondoviek svoj boj nevzdávajú: Daniela Craiga chcú obsadiť za každú cenu!
(ilustračné foto).
Dráma na strednom Slovensku: Peter vypadol z okna rodinného domu, previezli ho do nemocnice!
Z väzenia utiekla desiatka odsúdených (ilustračné foto).
Chaos v Brazílii: Z preplnenej väznice ušli stovky väzňov
Úspešný bežec vyhral už 21 maratónov.
Video
Petrovi ťahá na 70-tku, no kondičku mu môžu závidieť aj mladí: Už 9-krát som obehol Zem!
Foto
Bývalá česká tenistka si užíva život: V sexi bikinách je na zjedenie!
Boje vo východnej časti Aleppa si v piatok vyžiadali ďalších 31 obetí.
Boje v Aleppe si vyžiadali ďalšie obete: Nemocnice nezvládajú nápor zranených!
Hurikán nnewton spôsobil škody, ale aj straty na životoch.
Karibik zasiahol hurikán Matthew: Prekonal aj ten najsilnejší z roku 2007!
Ilustračné foto.
Opitý úradník Veselý: Na magistráte končí!
Hosťami boli aj pretekár F1 Lewis Hamilton
Foto
Pred Malajziou vytiahol ťažký kaliber: Hamilton prekvapuje pikantnou fotkou!