Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 28. 9.
Václav
23°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.08.2012, 11:53 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Pohreb Adriany († 37): Zranená dcérka sa s mamou lúčila na vozíku

19 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
petra311
17.8.2012 20:46 | |
+0 -0
Reagovať
do kedy budete o tejto "chuderke" pisat ??? napiste aj to ze viac ako 2 mil ludi na slovensku hladuje !!! potraviny idu hore ! ludia nemaju na lieky a nie v kuse o tejto krrraavve co spachala samovraždu uz ste s tym trapni mily novy cas, slusnych ludi toto uz nezaujima ta vasa adrianka chudak sofer a dajte pokoj soferovi .
sokolik75
17.8.2012 20:50 | |
+0 -0
chuderke petre 311!!! ak si myslis ze sa s tychto clankov napapkas tak si si veru zmylila kontainer:-) zrus svoje pripojenie na internet a pomoz chlapcom z Luniku 9:-)
werdywerdyxxl
25.8.2012 02:07 | |
+0 -0
chuderke petre 311!!! nasyp si aj Ty plnú misku zrna a zobkaj si pri nejakej telenovele.
sokolik75
17.8.2012 20:21 | |
+0 -0
Reagovať
nazdar istik - ***ik!!! ty zdaleka nevies kde mas najblizisiu dialnicu , tak sa nevyjadruj takymito slovami a pohreb je rozlucka s pozostalym, ktory nema presny "televizny program" takze sa nad tym vobec nemusis vzrusovat***apropo. deti: ty ich urcite nedosiahnes*** a kuraci mozog mali skor pani "***.""***." akoze organizatori, ktorych moze vsade na ceste ochranit ta krasna "cerveno" - biela paska na Mestskom urade***a pan sofer - sorry - pretekar No1. by mal vediet ovladat svoje auticko aj pri nejakej mokrej vozovke***akoze smyk na zavodoch je uplne normalna vec???? takze vsetci zavodnici sa spoliehaju na par slamennych balikov???? ja som sa pri defekte rano o 40 na nermeckej dialnici spoliehal len na to , aby ti frajeri na kamionoch vcas ubrzdili***. nechapem preco sa v tejto disikusii do Rii obuvaju ludia ktori ju vobec nepoznali!!:??!! bola to jedna uzasna obetava zena, s ktorej zivota by si mnohi mohli brat priklad, iba bola v nespravny cas na nespravnom mieste ( a mozno tym zachranila zivoty inych)... Ria , zostanes v nasich srdciach
werdywerdyxxl
25.8.2012 02:05 | |
+0 -0
sokolik75 dobre si mu napísal blbečkovy nedonosenému a jemu podobným. Riu som poznal osobne a o jej smrti som sa dozvedel len 22.8. a som v nemom úžase, ako sa o nej vyjadrujú de.men.ti a znevažujú jej meno. Tomu čo si hovorí pravaevy2. odkazujem, že j *****a bola Tvoja mater, keď priviedla na svet takého de men ta. Je mi z ponie***orých na grc. Ak ešte budeš reagovať, tak nezabudni na smajlíkov. To vždy zaberie.
pravaevy2.
17.8.2012 19:17 | |
+0 -0
Reagovať
J E B A T , na celu vasu Adrianu :D :D nikoho to nezaujima tento samovrah slovensko ma ine vazne problemy ako riesit jedni J E B LI N K U , ktora si moze len sama za to a nikto iny. ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D
nmnvnmnv
17.8.2012 18:54 | |
+0 -0
Reagovať
Na pohreb Adriany dozerali policajti, očakávalo sa totiž, že na pohrebe zúčastnia aj organizátor pretekov Peter Baláž a niekoľkí pretekári. POLIJATI TAM BOLI PRETO, ABY UCHRANILI SUKROMIE SMUTIACEJ RODINE PRED HYJENAMI Z KAMERAMI A FOTáKMI BAžIACIMI ODFOTIť ZRODENE DETI , RODIčOV , MANžELA A OSTATNU RODINU. NEBYť TAM ICH TAK SA VYTREPETE AJ FARAROVI ZA CHRBAT, LEN ABY STE UROBILI ZáBER KTORý SA Dá DOBRE PREDAť. HAMBA !!!
Roneone
17.8.2012 17:31 | |
+0 -0
Reagovať
skoda ze mala mozog na urovni sliepky ;-D ;-D mala sa rovno promenadovat na elektrickovej trati nie ? darmi sa teraz narieka vobec ju nelutujem ale ze vobec luto mi je len maleho chlapca a za smrt chlapca mozu jeho rodicia a luto mi je aj sofera ktori za tych to samovrahov nemoze.
sokolik75
17.8.2012 20:47 | |
+0 -0
pan riaditiel, megaprezident slepickarne "Roneone s.r.o. elektrickova trat v NMnV nie je, bohuzial pre Vas, ale bolíi by ste krasnou ozdobou pre branou pred Mestskym Uradom v Novom Meste nad Vahom.. PS: ty .. tebe he *** luto za niekopho smrt!!!!.
giginqa
17.8.2012 14:30 | |
+0 -0
Reagovať
ale ono to tak býva, že deti chcu vacisnou vidiet najviac, su zvedave a rodicia s nimi idu z dobre vole tam, kde chcu. nevravim, ze to nebola aj jej chyba, ze tam sla, ale nesla tam s umyslom ohrozit zivot svojich deti. vo vseobecnosti si myslim, ze k takymto clankom by mala byt akakolvek diskusia ZAKAZANA, pretoze vela ludi si nevie ctit pamiatku obeti a namiesto toho tu rozputaju burlivu diskusiu.
ivanabencikova
17.8.2012 14:16 | |
+0 -0
Reagovať
umrela matka a jej nenarodené dieťa a malý chlapec predovšetkým ide o hroznú tragédiu,ktorá poznačila a navždy poznačí ich životy,a bolesť čo tieto rodiny prežívaju si nikto z nás nevie a ani nechce predstaviť. a či boli na mieste zakazanom pre divákov , ono sa to ľahko nám posudzuje a hlavne odsuchuje ved ako sa hovorí po vojne je každý generál.... Predovšetkým vyhasli ľudské životy,deti prišli o mamu, súrodenca a jazva na srdci,ktorá im po ich odchode ostane sa ťažko zocelí.
concarne
17.8.2012 13:47 | |
+0 -0
Reagovať
že tam príde zo slušnosti organizátor,ktorý ju nezabil,tam sú polivajti???Veď to nie su cigáni aby sa tam potlkli!!!!!!!!
giginqa
17.8.2012 13:34 | |
+1 -0
Reagovať
nestacim sa podla komentarov cudovat, kolko zloby a cynizmu dokaze v ludoch byt... :-|
montyzc
17.8.2012 13:42 | |
+0 -0
Ja sa nestačím čudovať koľko hlúposti je v divákoch čo si nevážia svoj život a kvôli dobrému výhľadu ohrozia život svoj a aj život svojich detí. Za hlúposť sa platí, niekto len ponaučením a niekto cenou najvyššou.
istik
17.8.2012 13:21 | |
+5 --4
Reagovať
mala ist rovno na dialnicu a tam cakat na smrt no nie ? :D apropo preco tak neskoro pohreb ??? to ako nejaka celebrita uz toto.... pri tom si moze za to sama , keby bola tam kde ostatni ludia este by zila ale ona s tym kuracim mozgom este ohrozila aj svoje deti !!!! tak teraz co koho mame lutovat ? akurat tak len sofera.
bubu00811
17.8.2012 14:40 | |
+0 -0
teraz je to normálne že je tak neskoro pohreb tiež som sa čudovala ale po nejakých pohreboch čo som počula je to už všade tak. :-|
Feroo338
17.8.2012 18:21 | |
+0 -0
Ty nemaz ziadny mozog, iba preto tu pises take nyzmysly !!!!
sokolik75
17.8.2012 20:06 | |
+0 -0
nazdar istik - ***k!!! ty zdaleka nevies kde mas najblizisiu dialnicu , tak sa nevyjadruj takymito slovami:-) a pohreb je rozlucka s pozostalym, ktory nema presny "televizny program" takze sa nad tym vobec nemusis vzrusovat...apropo. deti: ty ich urcite nedosiahnes... a kuraci mozog mali skor pani "....""...." akoze organizatori, ktorych moze vsade na ceste ochranit ta krasna "cerveno" - biela paska na Mestskom urade...a pan sofer - sorry - pretekar No1. by mal vediet ovladat svoje auticko aj pri nejakej mokrej vozovke...akoze smyk na zavodoch je uplne normalna vec???? takze vsetci zavodnici sa spoliehaju na par slamennych balikov???? ja som sa pri defekte rano o 4:00 na nermeckej dialnici spoliehal len na to , aby ti frajeri na kamionoch vcas ubrzdili....
gambrinusplzen
17.8.2012 12:49 | |
+1 -0
Reagovať
kolko mali tie deti vlastne rokov?Najskor napisu,ze ta ma 9 a duha 13 a na konci clanku je to naopak.Aj jaby som lepsi clanok zostilizovala.....NC hanba Vam a Vasim hlupym redaktorom :-(
  • «
  • 1
  • »
Najnovšie z rubriky
Najnovšie z rubriky
Aktuality.sk Správy Ekonomika Komentáre Šport Cestovanie TV program Počasie Horoskopy Európa Kultúra
Logo Šariš
Pivovarnícky obchod storočia: Šariš, Topvar aj Plzeň zmenia majiteľa
Rýchle správy
pred 36 min
Rakety boli údajne dodané v ohromnom množstve a budú použité v mestách Aleppo, Hamá a v pobrežných oblastiach.
Sýrski povstalci dostali zo zahraničia nový typ rakiet Grad
pred 56 min
Lucia Žitňanská považuje Radoslava Procházku za dostatočne schopného vykonávať funkciu sudcu Všeobecného súdu EÚ. Politická minulosť však môže byť podľa jej slov prekážkou v ďalšom odbornom raste.
V prípade Procházkovej kandidatúry sa cítim byť rozpoltená, tvrdí Žitňanská
14:30
Výbušniny našli pracovníci ťažobnej spoločnosti, jedná sa o 582 granátov a mín z čias prvej svetovej vojny.
V Belgických Ardenách našli granáty a míny z prvej svetovej vojny
Dva mesiace si nezahrá: Pečovský má na Kostadinova ťažké srdce!
Na tlačovku v Trnave dorazil tréner Allardyce a kapitán hostí Rooney.
Allardyce po vyhadzove zdrhol do Španielska: Bola to chyba úsudku!
Vstup Ruska do občianskej vojny v Sýrii môže
Nálety v Sýrii poškodili dve nemocnice: Vyžiadali si obete
(ilustračné foto).
Polícia zatkla 4 pakistanských tínedžerov: Mali znásilniť chlapca, to však nie je všetko!
Pri dopravnej nehode v Nitrianskom kraji zahynuli
Tragédia na východnom Slovensku: Pri zrážke osobného auta s kamiónom zahynul vodič († 57)
Evka z Michaloviec mala na sebe takmer identické šaty, aké v Bratislave predviedla Andrea Verešová.
Foto
HIT internetu! Evka z Michaloviec sa vydávala v šatách Verešovej: Aha, Andrea, tebe TOTO nedali!
Trosky lietadla Malaysia Airlines v ukrajinskej
Zostrelila lietadlo nad Ukrajinou ruská raketa? Vyšetrovatelia prišli s jasným dôkazom!
Mladý Lucas sa má ešte čo učiť, aby prekonal svojho otca.
Mladý Zidane príliš talentu po tatovi nezdedil: Brankár, ktorý sa bojí lopty?!
Na snímke dopravné obmedzenia na Moste SNP v Bratislave dňa 16. septembra 2016.
Ďalší summit v Bratislave, ľudia sa už dopredu desia: Budú cesty uzavreté?
(ilustračné foto).
Foto
Razia v Národnom onkologickom ústave: Zatkli primára pre podozrenie z korupcie!
Cibulková
Zápas Cibulkovej s Plíškovou v čínskom Wu-Chane preložený: Hráčky nepustila na kurt dažďová smršť
Prezident Andrej Kiska.
Kiska podpísal ratifikáciu Parížskej dohody: Obrat v boji proti klimatickej zmene?