Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 26. 8.
Samuel
23°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.05.2011, 00:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Gašparovič prvýkrát o incidente s Radičovou: Bol to len žart!

10 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jees
23.5.2011 10:03 | |
+0 -0
Reagovať
akosi dlho trvalo aj. p. pezindentovi než pochopil vlastný vtip.. :-)
zulavim
23.5.2011 09:12 | |
+0 -0
Reagovať
Myslite si, ze niekto kto je nahnevany ma chut na zarty? Myslite si, ze po takej neprijemnej prehre ma chut na zarty prave vasnivy sportovy fanusik akym nas "prezident" bezpochyby je? Ja osobne (aj po skusenostiach so starym ujom) tomu vobec neverim. Gasparovic je iba trapny maly clovek s trapnymi sposobmi a aj nasledne aj vyhovorkami.
absinth80
23.5.2011 15:22 | |
+0 -0
predbehol si ma...presne toto som chcel napisat aj ja. ked som raz nahnevany tak som nahnevany a nejdem si zo srandy do niekoho drgnut...
judita777
23.5.2011 09:06 | |
+0 -0
Reagovať
a Česi majú kleptomana. Gašparko si potrebuje drgnúť a Klaus zase ukradnúť.No a my ostatní sa ideme zrátať a dať na tácku, aby horní vedeli, čo môžu z nás ešte vyžmýkať...
mlgnd1
23.5.2011 08:38 | |
+5 --4
Reagovať
to je vážny problém či do nej pán prezident strčil alebo nie. To najviac trápi slovákov.
majsamilan
23.5.2011 07:56 | |
+1 -0
Reagovať
Vážne veci vyžadujú aby človek rozumel aj žartu. Chápem to, keby tam nebol krstiteľ Balázs, bola by to pochopila asi aj predsedkyňa vlády. Pred bývalým duchovným radcom a súkromným spovedníkom sa nemohla "zhovadiť" a reagovať na vtipy obyčajného prezidenta republiky! ;-D
iridium
23.5.2011 08:24 | |
+1 -0
ty zasa nechápeš, že toto je len hlúpa výhovorka, aby človek, ktorý má reprezentovať Slovensko, nevyzeral ako posledný grobián... Tá, klasická prvá výhovorka podareného hovorcu, že skutok sa nestal, sa neujala.
olo7000
23.5.2011 07:41 | |
+1 -0
Reagovať
ZLODEJ NA HRADE----TO JE ZART !!!!!!
maco45
23.5.2011 07:40 | |
+5 --4
Reagovať
už raz nevie ako by na seba upozornila... O nej a o farárovi sa snaď píše málo ?! :-D :-D :-D
laura1977
23.5.2011 07:28 | |
+1 -0
Reagovať
nepusti, vsak pan prezident. Kiezby to bola skor dobra vychova, ale po tak dlhom case silne pochybujem. Nuz ale pani prezidentova si uz zvykla na podobne zartiky, ktovie ci ju bok neboli :-0
  • «
  • 1
  • »
Najnovšie z rubriky
Najnovšie z rubriky
Aktuality.sk Správy Ekonomika Komentáre Šport Cestovanie TV program Počasie Horoskopy Európa Kultúra
Brigita Schmögnerová: Fico neskoncoval s korupciou vo vlastnej strane (rozhovor)
Rýchle správy
pred 12 min
Brusel chce umožniť vydavateľstvám spoplatniť výsledky vo vyhľadávaní.Živé.sk
pred 27 min
Do sýrskeho Aleppa urýchlene mieri pomoc, rozhodol o tom Putin s Erdoganom.
pred 42 min
Vodný slalom: Slovenské juniorky vybojovali zlato v hliadkach.Šport.sk
pred 57 min
Za krátky čas sa cintorín v Iraku rozšíril pre IŠ na svoj dvojnásobok. V súčasnosti je najväčším cintorínom sveta.
Najväčší cintorín sveta - Peace Valley v Iraku
19:25
Vo veku 91 rokov zomrel legendárny zvukový majster Rudy Van Gelder.
19:10
„Nemec prišiel do domu, odstrčil mamu a prstom ukázal na otca," spomína si Elena Berkyová vo videu.
18:55
Frank-Walter Steinmeier volá po nových pravidlách pre kontrolu zbrojenia. (TASR)
Hľadači pokladu chcú pokračovať v októbri alebo v novembri (ilustračné foto).
Hľadači pokladu sa nevzdávajú: Zlatý poklad z druhej svetovej vojny chcú nájsť na jeseň!
Cibulková sa v roku 2014 prebojovala až do finále.
Na slovenských tenistov sa usmialo šťastie: Priaznivý žreb US Open dáva všetkým šancu na postup!
Rudy Van Gelder
Zomrel ďalší legendárny zvukový majster: Svoje nahrávky mu venovali viaceré slávne osobnosti
Thierry Henry
Legendárny Thuerry Henry má nový job: Bude z výborného futbalistu aj dobrý tréner?
Giorgia prežila vďaka svojej sestre-
Dievčatko (6) našli ležať pod mŕtvou sestrou: Giulia († 8) obetovala svoj vlastný život!
V takomto outfite dráždila blond exfarmárka.
Foto
Sexica Mokráňová na tú fotku nikdy nezabudne: Strašidelný pohľad po návrate z Farmy!
Noc v stredisku zábavy sa mu vypomstila.
Foto
Opitý mladík zablúdil na eBay, teraz si trieska hlavu o stenu: Na čo si preboha TOTO kupoval?!
Phelps s Lochtem sú dobrí kamaráti i spolubývajúci na izbe.
Lochte asi sochu Ježiša v Riu nejaký čas neuvidí: Olympionika čaká v Brazílii súd!
V Bruseli vládne napätá situácia.
Belgicko je stále v pozore: Predlžuje hliadkovanie vojakov v uliciach miest
Cudzie železnice vám preukaz neuznajú, nanajvýš pustia zadarmo váš sprievod.
Slovensko je k postihnutým vrúcne, v zahraničí nám to neopätujú: Prečo v cudzine neplatí náš preukaz ZŤP?
Gerrymu sa lovenie žien kruto vypomstilo.
Muž lovil ženy na zoznamke: Stačil jeden chybný krok a nasledovala krutá pomsta!
Burkini nosia niektoré moslimky.
Najvyšší správny súd vo Francúzsku zrušil zákaz burkín: Podľa neho ide o diskrimináciu