Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 24. 7.
Vladimír
25°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.05.2011, 00:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Gašparovič prvýkrát o incidente s Radičovou: Bol to len žart!

10 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jees
23.5.2011 10:03 | |
+0 -0
Reagovať
akosi dlho trvalo aj. p. pezindentovi než pochopil vlastný vtip.. :-)
zulavim
23.5.2011 09:12 | |
+0 -0
Reagovať
Myslite si, ze niekto kto je nahnevany ma chut na zarty? Myslite si, ze po takej neprijemnej prehre ma chut na zarty prave vasnivy sportovy fanusik akym nas "prezident" bezpochyby je? Ja osobne (aj po skusenostiach so starym ujom) tomu vobec neverim. Gasparovic je iba trapny maly clovek s trapnymi sposobmi a aj nasledne aj vyhovorkami.
absinth80
23.5.2011 15:22 | |
+0 -0
predbehol si ma...presne toto som chcel napisat aj ja. ked som raz nahnevany tak som nahnevany a nejdem si zo srandy do niekoho drgnut...
judita777
23.5.2011 09:06 | |
+0 -0
Reagovať
a Česi majú kleptomana. Gašparko si potrebuje drgnúť a Klaus zase ukradnúť.No a my ostatní sa ideme zrátať a dať na tácku, aby horní vedeli, čo môžu z nás ešte vyžmýkať...
mlgnd1
23.5.2011 08:38 | |
+5 --4
Reagovať
to je vážny problém či do nej pán prezident strčil alebo nie. To najviac trápi slovákov.
majsamilan
23.5.2011 07:56 | |
+1 -0
Reagovať
Vážne veci vyžadujú aby človek rozumel aj žartu. Chápem to, keby tam nebol krstiteľ Balázs, bola by to pochopila asi aj predsedkyňa vlády. Pred bývalým duchovným radcom a súkromným spovedníkom sa nemohla "zhovadiť" a reagovať na vtipy obyčajného prezidenta republiky! ;-D
iridium
23.5.2011 08:24 | |
+1 -0
ty zasa nechápeš, že toto je len hlúpa výhovorka, aby človek, ktorý má reprezentovať Slovensko, nevyzeral ako posledný grobián... Tá, klasická prvá výhovorka podareného hovorcu, že skutok sa nestal, sa neujala.
olo7000
23.5.2011 07:41 | |
+1 -0
Reagovať
ZLODEJ NA HRADE----TO JE ZART !!!!!!
maco45
23.5.2011 07:40 | |
+5 --4
Reagovať
už raz nevie ako by na seba upozornila... O nej a o farárovi sa snaď píše málo ?! :-D :-D :-D
laura1977
23.5.2011 07:28 | |
+1 -0
Reagovať
nepusti, vsak pan prezident. Kiezby to bola skor dobra vychova, ale po tak dlhom case silne pochybujem. Nuz ale pani prezidentova si uz zvykla na podobne zartiky, ktovie ci ju bok neboli :-0
  • «
  • 1
  • »
Najnovšie z rubriky
Najnovšie z rubriky
Aktuality.sk Správy Ekonomika Komentáre Šport Cestovanie TV program Počasie Horoskopy Európa Kultúra
Extrémne teploty pri Perzskom zálive priniesli nové svetové historické maximá
Rýchle správy
pred 2 min
Slovenská florbalová reprezentácia zaznamenala na akademických majstrovstvách sveta v portugalskom Porte prvú prehru. Šport.sk
pred 22 min
Kauza CT: Polícia stále vyšetruje trestné oznámenie Pavla Pašku.
Pavol paska nr sr parlament schodza hlasovanie  tasr
pred 42 min
Na západnom Slovensku musia dnes počas celého dňa rátať s možnou búrkou.
11:40
Čína predstavila najväčšie obojživelné lietadlo na svete.
11:20
Najmenej štyroch ľudí zabil a 17 ďalších zranil samovražedný útočník, ktorý sa dnes odpálil v Bagdade.
11:05
Zatkli poľského milionára, ilegálne predával kalašnikovy, raketomety a tanky.
10:45
Legendárny „predchodca“ Sagana - Písal históriu Slovákom aj Čechom.Šport.sk
Jan Svorada Tour de France TdF jul01 1 svorada.cz
(ilustračné foto)
Zomrel bývalý švédsky premiér Thorbjörn Fälldin: Zanechal za sebou ženu a tri deti
Magdaléna a dcérka Ninka prídu do Turecka až o pár týždňov.
Ján Ďurica po prestupe do Trabzonsporu: Chceli ma tréner i šéf klubu!
(ilustračné foto).
V Prahe našli mŕtve bábätko: Dieťa niekto zavraždil, zabalil do igelitu a hodil do kontajnera!
Dcéru Karin Haydu poznajú Slováci z reklám.
Foto
Karin Haydu dala selfie s krásnou dcérou: Vanessa zo známej reklamy má dnes 12 rokov!
Neznámy muž sa začal hádať so strelcom na streche (v krúžku).
Video
Útočník z Mníchova sa pred smrťou hádal s neznámym: Video a prepis vulgárneho rozhovoru!
Kým drobce šantia vo vode, dospeláci na ne dozerajú.
Video
Ešte to len skúšajú, no o chvíľu budú majstri: Takto sa malí tučniaci zo Zoo Košice učia plávať
Harrisonová si túto fotku určite zarámuje.
Sympatická atlétka prekonala 28-ročný rekord: Napriek tomu sa musí zmieriť s krutou realitou!
(ilustračné foto).
V týchto štátoch sa prenájom kancelárií neoplatí: Kde za ne zaplatíte najviac?
BLÍZKI SÚRODENCI: Arbnor hľadal svoju nezvestnú sestru pomocou sociálnej siete.
Šialený strelec pálil po tínedžeroch: Zúfalá prosba na Facebooku!
Tiňkov v tričku s Peťovou podobizňou.
Kontroverzný Oleg Tiňkov pritvrdil: Kto by mal zmiznúť z cyklistiky?!
(ilustračné foto).
Aktualizované
Meteorológovia vydali výstrahu: Ktoré kraje potrápia intenzívne lejaky, búrky a krúpy?
Martin postúpil v Umagu do prvého finále na okruhu ATP, bude v elitnej stovke.
Martin si v Umagu verí aj vo finále proti Fogninimu: Chcem titul!