Václav
21°C  Slnečno  |  Bratislava
07.01.2016, 01:44 | Šport | Futbal
Video

Hamšík sa stal hrdinom svojho 300. zápasu v Serii A: Marekiaro brankára zahanbil jaslami!

Slovenský futbalový reprezentant Marek Hamšík nastúpil v stredu na svoj 300. zápas v najvyššej talianskej súťaži a jubilejný štart okorenil víťazným gólom, vďaka ktorému jeho SSC Neapol zdolal FC Turín 2:1.

Hamšík rozhodol duel 18. kola Serie A presným zásahom v 41. minúte, keď prekonal strelou z ostrého uhla hosťujúceho brankára Danieleho Padelliho. V 88. minúte mu fanúšikovia pri striedaní aplaudovali. Aj vďaka špílmachrovi slovenskej reprezentácie si SSC udržal tretiu priečku v tabuľke, pričom na vedúci Inter Miláno stráca len jeden bod. Marekov gól môžete vidieť na videu cca v čase 5:30.

SSC Neapol - FC Turín 2:1 (2:1)

Góly: 16. Insigne, 41. HAMŠÍK - 33. Quagliarella (z 11 m)