Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
POSLAŤ TIP
06.05.2015
Hermína
Odporučiť na Facebooku 2

Utýrali ho na smrť a volali záchranku: Tu je hysterický telefonát matky nad mŕtvolou syna († 4)

Utýrali ho na smrť a volali záchranku: Tu je hysterický telefonát matky nad mŕtvolou syna († 4) Malý Daniel († 4) zomrel otrasnou smrťou.Autor: DailyMail.co.uk/PA
01.08.2013, 20:00 | Daniel Pelka († 4) zomrel po masívnom krvácaní do hlavy. Jeho smrti sa pritom dalo zabrániť včasným zásahom.

Chlapec žil so svojou mamou Magdalenou Luczak a náhradným otcom Mariuszom Krezolekom v anglickom Coventry. Počas krátkych štyroch rokov bol obeťou strašného mučenia a obrovského množstva bolesti. Otec na ňom využíval praktiky, ktoré sa naučil počas svojho ročného pôsobenia v poľskej armáde. Svojim kolegom tvrdil, že drobec je mentálne postihnutý.

Malý Daniel († 4) zomrel otrasnou smrťou.
Ďalšie 3 fotografie v galérii.
Malý Daniel († 4) zomrel otrasnou smrťou.Autor: DailyMail.co.uk/PA
Obaja rodičia zatvárali malého Daniela do izby, násilím ho kŕmili soľou a topili ho vo vani až do bezvedomia. Bol tak traumatizovaný z trestov, že sa pomočoval, keď k nemu prehovoril dospelý muž. So zlomeným ramenom ho krkavčí rodičia vzali do nemocnice až po 12 hodinách trápenia. Modrinami posiate telo škôlkára si všimli aj jeho vychovávatelia, ale po základnom ošetrení prípad nikto ďalej neriešil. Chlapca dokonca videli hrabať sa v kontajneroch a hľadať jedlo. Bol vychudnutý na kosť. Nikto nezasiahol, aj keď mal množstvo príležitostí.

V takomto prostredí musel chlapec žiť.
Ďalšie 3 fotografie v galérii.
V takomto prostredí musel chlapec žiť.Autor: DailyMail.co.uk/PA
Obzvlášť kruté vyvrcholenie prišlo na záver. Vysilený Daniel utrpel doma úraz a ponechaný 33 hodín vo svojej nevyhrievanej "izbe" zomrel na masívne krvácanie do mozgu. V tej dobe mal váhu 18-mesačného dieťaťa. Jeho matka sa o dva dni spamätala a veľmi vierohodne zahrala hyterický telefonát na linku rýchlej zdravotníckej pomoci.

Dva dni po pitve boli obaja rodičia zatknutí. Pred súdom sa zo smrti syna navzájom obviňovali. Ešte pár hodín pred príchodom polície mali mať pritom pohlavný styk. Minulosť tohto páru je tiež pestrá. O Magdalene sa tvrdí, že robila v Poľsku prostitútku. Danielov otec je zas v rovnakej krajine hľadaným kriminálnikom a do vlasti sa preto nesmie vrátiť. Predpokladá sa, že obaja dospelí minimálne v poslednej dobe pili a brali drogy. Definitívny rozsudok ešte nepadol.

dnes 12:15 Šport Ostrá kritika na srdciara Kopeckého: Slovenskí fanúšikovia mu naložili

Nebol to ľahký krok. Tréner Vladimír Vůjtek (67) zariskoval a urobil niečo, čo sa až tak často v zápasoch nevidí.

Ostrá kritika na srdciara Kopeckého: Slovenskí fanúšikovia mu naložili
Syn Švajdu a Puškárovej: Leo natrel svojich rodičov v priamom prenose!

Rastie im konkurencia priamo pod nosom. Leo (5), syn Patrika Švajdu (43) a Zlatice Puškárovej (37), sa objavil v Televíznych novinách Markízy. 

Teploty na Slovensku atakovali 30 °C: Pozrite si, aké bude počasie do konca mesiaca!

Kabátom a zime nadobro odzvonilo! Po tom, čo sme zažili upršaný predĺžený víkend, zasiahlo Slovensko letné počasie s tropickými teplotami. 

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Tomáša z Ilavy obvinili zo zbitia invalidného dôchodcu, hrozí mu väzenie

Tomáša (29) z Ilavy obvinili z ublíženia na zdraví. Je podozrivý, že v Dubnici nad Váhom napadol invalidného dôchodcu a spôsobil mu vážne zranenia.

Teploty na Slovensku atakovali 30 °C: Pozrite si, aké bude počasie do konca mesiaca!

Kabátom a zime nadobro odzvonilo! Po tom, čo sme zažili upršaný predĺžený víkend, zasiahlo Slovensko letné počasie s tropickými teplotami. 

Zrušenie Benešových dekrétov možné

Historici tvrdia, že Benešove dekréty majú iba historický rámec. V prípade ich zrušenia by sa podľa nich nič nestalo.