Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Oto
POSLAŤ TIP
09.02.2016
Zdenko

Slávik 2012: Absolútnym víťazom Desmod, Sklovská s Lelkesom naštvali Müllera!

Diskusia (100)
Slávik 2012: Absolútnym víťazom Desmod, Sklovská s Lelkesom naštvali Müllera! Desmod sa stal Absolútnym Slávikom.Autor: tb, Nový Čas
03.02.2013, 20:00 | Šou s odovzdávaním výročných cien Slávik aj tentoraz priniesla niekoľko prekvapivých momentov.

Galaprogram Slávik 2012 v bratislavskej Inchebe moderovala zohraná dvojica Adonis Szabó a Igor Šrámek pod režisérskou taktovkou Jeffa Minaříka. Šou vám v online prenose priniesol aj Čas.sk!

23:40

Medzi najpamätnejšie momenty Slávika 2012 budú určite patriť trapas Lelkesovcov, ktorí oznámili tretie miesto najlepšieho speváka skôr než mali a paródiu na prezidenta Ivana Gašparoviča. Ďakujeme za vašu pozornosť pri priamom prenose z online prenosu Slávik 2012! Všetky podrobnosti o galavečere nájdete počas začínajúceho sa nového týždňa v denníku Nový Čas.

22:37

Žbirkovým minikoncertom troch pesničiek sa skončil priamy prenos z udeľovania hudobných cien Slávik 2012. Prehľad víťazov: Absolútny Slávik a Skupina roka - Desmod, Speváčka roka - Tina, Spevák roka - Peter Cmorik, Objav roka - Celeste Buckingham, Skokan roka a Rádioslávik - Peter Bič Project, Web roka - stránka Zuzany Smatanovej, Hit roka denníka Nový Čas a Videoklip roka - Ego feat. Robert Burian - Žijeme len raz.

22:33

Mirovi Žbirkovi venovali diváci standing ovations. Orchester (v pozadí) mu zahral narodeninové blahoželanie. Žbirka pridal ďalšie hity: piesne Denisa a Mám rád.

23:29

Samotný minuloročný jubilant zaspieval jeden zo svojich najväčších hitov Atlantída.

23:27

V rámci špeciálneho vystúpenia na poctu Mirovi Žbirkovi vystúpili na pódiu Peter Cmorik, Mária Čírová, Kuly z Desmodu, Zuzana Smatanová, Dominika Mirgová, Majk Spirit a Tomáš Palonder, ktorí zaspievali Mirove pesničky vo svojich hudobných štýloch a to V slepých uličkách, Dr. Jekyll a Mr. Hyde, Kúp mi knihu, Ako obrázok a Poraď si sám.

23:20

Citátom "V živote nie je až tak nevyhnutá láska, či priateľstvo, ale úcta," uviedol na pódium Richard Müller Mekyho Žbirku.

23:10

Terčom vtipov sa stal aj prezident Ivan Gašparovič! Najprv neznáma osoba v skafandri napodobnila skok Roberta Baumgartnera z hranice vesmíru. Potom sa objavila na pódiu a pred Michalom Hudákom a Štefanom SKrúcaným si dala dole helmu. Pod ňou sa nachádzal dvojník prezidenta Gašparoviča. Dvojica moderátorov si z neho robila žarty, čo vyvrcholilo Skrúcanovým "Už odstúpte!". Scénka zožala veľký potlesk.

23:07

Absolútnym Slávikom za rok 2012 sa stala skupina Desmod! Predtým už stihla získať cenu pre Skupinu roka.

22:57

Ego sa poďakoval Robertovi Burianovi (na obr.), ktorý sa nachádza v špeciálnej gule pri strope v Inchebe, kde sa stará o hudbu počas priameho prenosu Slávika 2012.

22:55

Čitatelia Nové Času rozhodli o Hite roka, ktorý získali Ego a Robert Burian za Žijeme len raz. Pre spevákov je to už druhá cena po Videoklipe roka 2012. Výherca 1000 eur bude známy zajtra >>>

22:46

Po reklamnej prestávke vystupujú na pódiu IMT Smile.

22:38

Po dvoch hodinách od začiatku priameho prenosu poznáme už všetkých troch víťazov v hlavných kategóriách. Najlepšou skupina sa stal Desmod, spevákom Peter Cmorik a speváčkou Tina. Skokanom roka a Rádioslávikom je skupina Peter Bič Project, Objavom roka Celeste Buckingham a Web roka získala stránka Zuzany Smatanovej. O Hite roka môžete rozhodnúť vy a vďaka Novému Času vyhrať 1000 eur >>> 

22:35

Pyco "prespieval" známy slaďák od Mariah Carey Can't live if living is without you. 

22:32

Najlepšou speváčkou roka za rok 2012 sa stala Tina! Jana Kirschner a Katarína Knechtová zostali tak bez ocenenia. Tina si cenu neprišla prevziať, keďže je vo vysokom štádiu tehotenstva. Fanúšikov podzravila cez vopred nahraný videopozdrav. 

22:28

Peter Sklár a Kuly z Desmodu odovzdali Strieborného Slávika v kategórii najlepšia speváčka Celeste Buckingham. Je to už jej druhé ocenenie po triumfe v kategórii Objav roka 2012. Tak ako aj v prvom prípade, ani teraz nemala pripravenú ďakovnú reč. Víťazstvo neočakávala.

22:24

Misska Kristína Krajčírová a Majk Spirit vyhlásili nominácie v kategórii Speváčka roka. Bronzovou speváčkou roka 2012 sa stala Zuzana Smatanová.

22:22

Najlepší videoklip roka 2012 odovzdali Egovi zaľúbený párik Peter Cmorik a Mirka Partlová.

22:20

Videoklipom roka sa stalo video od Ega (na obr.) a Roberta Buriana Žijeme len raz!

22:11

Johnny Mečoch a Martin Valihora uviedli krátkym vystúpením skupinu Peter Bič Project, ktorá dnes večer získala už dve ceny - Skokan roka a Rádioslávik.

22:08

Objavom roka 2012 sa stala Celeste Buckingham, ktorá sa do povedomia divákov dostala vďaka hitu Run, Run, Run. "Nikdy som si nevedela predstaviť, že tu budem stáť s vami," povedala Celeste na pódiu, ktorá sa od trémy triasla. Svoju rodinu podzravila v angličtine.

22:07

Po reklmanej prestávke nasleduje vyhlásenie víťaza v kategórii Objav roka 2012.

21:47

Titul pre najlepšiu webovú stránku získala stránka Zuzany Smatanovej, ktorá obhájila minuloročné víťazstvo. O výhre rozhodli návštevníci portálu Azet prostredníctvom hlasovania. Pre Zuzanu je to už tretia výhra v tejto kategórii.

21:39

Raper Vec uviedol skupinu Billy Barman.

21:34

Komentáre a nominácie číta priamo v sále počas živého prenosu Michal Hudák.

21:33

V sále sedia aj šéfka Fashion TV Gabika Drobová či milionár Alexander Rozin mladší.

21:32

Počas druhej reklamnej pauzy si zrekapitulujeme doterajších víťazov. Najlepšou skupinou sa stal Desmod, spevákom Peter Cmorik a skokanom roka skupina Peter Bič Project. Diváci pri obrazovkých môžu rozhodovať o víťazovi kategórie Hit roka 2012, ktorú organizuje denník Nový Čas. Máte tak šancu vyhrať 1000 eur. Pravidlá a prehľad nominovaných >>>

21:29

Medzi hosťami nechýba ani pán Jozef Patrovič známy zo šou Česko Slovensko má talent. Je v sále kvalitný vzduch?!

21:25

Zlatým Slávikom v kategórii spevák sa stal Peter Cmorik. Po vyhlásení výsledku len ťažko nachádzal slová, výhru vôbec nečakal. Jeho triumf vyhlásili Celeste Buckingham a Juraj Mokrý. Juraj privítal divákov na "6. kongrese scientologickej cirkvi", sálou sa ovzal smiech.

21:21

Strieborný Slávikom sa stal minuloročný jubilant, Miro Žbirka. Ako povedal, po celý minulý rok a až doteraz oslavuje svoju 60ku.

21:20

"Tak toto sme ešte nezažili!," povedal Richard Müller potom, čo jeho výhru oznámila Sisa Lelkes-Sklovska pred začiatkom vyhlásenia nominácií. Richard si preto musel ísť sadnúť späť. Pri preberaní zožal nakoniec standing ovations, aj keď priznal, že sa mu ocenenie veľmi nepáči - minulý rok bol totiž prvý.

21:17

Trapas ako hrom! Sisa Lelkes-Sklovska a Juraj Lelkes vyhlásili bronzového Slávika ešte predtým, než réžia pustila všetkých nominovaných do éteru. Vďaka tomu už vieme, že sa ním stane Richard Müller.

21:14

Na pódiu sa stretla ďalšia netradičná dvojica, no narozdiel od Haydu-Lehotského a Mázikovej-Haffner aj vystúpila. Úvod sa niesol v podaní Majka Spirita, ktorý uviedol Celeste Buckingham. Napokon sa obaja predviedli v spoločnom remixe.

21:10

Počas galavečera môžete hlasovať prázdnými SMSkami za Hit roka denníka Nový Čas. Správy posielajte na uvedené čísla umiestnené pred začiatkom názvu. Nominované hity sú 9971 - Celeste Buckingham - Run Run Run, 9972 - Ego feat. Robert Burian - Žijeme len raz, 9973 - Katarína Knechtová - Zmier svetlo s tmou, 9974 - Richard Müller a Tereza Kerndlová - Klid Mír a Pokora a 9975 - Majk Spirit - Ženy treba ľúbiť. Cena SMS je 0,5 € s DPH. 

V pondelok 4. februára, teda deň po galavečere, vyžrebuje denník Nový Čas spomedzi všetkých SMSiek z prvého a druhého kola jedného výhercu, ktorý ziska 1 000 €.

21:05

Skokanom roka 2012 sa stala skupina Peter Bič Project! Cenu im odovzdala netradičná dvojica, ktorá sa na pódiu stretla po prvý a asi aj po poslednýkrát - extravagantná Eva Máziková a recesista Tomáš Haffner (oblečený za kozmonauta).

21:04

Eva Máziková a Tomáš Haffner vyhlásia Skokana roka.

20:54

Po dlhšom čase sa na obrazovke objavil Juraj Mokrý. Počas pár sekúnd zahral na gitare a uviedol ďalšieho účinkujúceho, skupinu Monkey Business.

20:50

Najlepšou skupinou za uplynulý rok sa stal Desmod! Bez umiestnenia v top trojke tak zostali Horkýže Slíže a Peter Bič Project. Cenu pre odovzdal Janko Lehotský s Karin Haydu. Obálku si Karin vytiahla spod štucne. Kuly sa poďakoval svojim fanúšikom a skríkol: "Nech žije slovenská muzika!"

20:47

V kategórii Skupina roka získala tretie miesto skupina Elán, druhé IMT Smile. Jožo Ráž a ani Jano Baláž či Vašo Patejdl sa na galavečer nedostavili.

20:44

Veľké meškanie zaznamenal tento rok Mária Čírová s partnerom, ktorá prišla do sály až 15 minút po začiatku podujatia. Mária má na sebe čierny klobúk a zlato-čierne trblietavé šaty.

20:41

Marián Miezga a Róbert Jakab vyhlásia víťaza kategórie Skupina roka. 

20:40

Aký by to bol galavečer bez Sisy Sklovskej-Lelkes a jej manžela? Medzi známymi tvárami je aj detská hviezda Martin Madej a bývalý člen relácie Pošta pre teba Ján Gordulič.

20:39

Gejza a Imre sa zhostili úvodného moderovania podujatia, ktoré má prezentovať útek Slovákov na inú planétu pre dane, ale aj Igora Matoviča. Dvojica hercov zo seriálu Panelák si podali aj Slovenský ochranný zväz autorský. Diváci si podľa nich nemôžu ani "hmkať melódie piesní, lebo by dostali pokutu.

20:36

V hľadisku sedia aj herečka Zuzana Haasová s priateľom, Richard Müller s manželkou Vandou a manažérom a modelka Soňa Skoncová, ktorá si neustále napráva svoj hlboký výstrih.

20:34

Adeptkou na najextravagentnejší outfit bude určite Zuzana Plačková z Hotela Paradise. Ani ona nechýba v hľadisku, keď zaujala ružovou sukňou a ružovým perím na štýl goliera z rozprávy Arabela.

20:33

Na úvod vystúpila tanečná skupina The Pastels a Robert Burian.

20:30

Šou Slávik 2012 odštartovala vtipnou scénkou, ktorej hlavnými aktérmi boli Gejza a Imre z Paneláku. Hlavné heslo: "Začína nová éra ľudstva! Slovensko vytvára Noemovu archu."

20:10

Vitajte pri sledovaní online priameho prenosu zo Slávika 2012! Dejisko tohtoročného ročníka Slávika bolo zaplnené už takmer 30 minút pred začiatkom podujatia. V hľadisku nechýbali Erika Barkolová, Eva Cifrová s frajerom, Thomas Puskailer s manželkom Abbie či manželské páry Oklamčákovci a Traubnerovci.

Autor: Čas.sk
včera 21:25 Šport Slovan ide v KHL do play-off! V zápase s Rigou to belasí spečatili

Hokejisti Slovana Bratislava si druhýkrát počas svojho štvorročného pôsobenia v KHL zahrajú v play off.

Slovan ide v KHL do play-off! V zápase s Rigou to belasí spečatili
Havaroval vojenský vrtuľník: Nehodu neprežil nikto z posádky!

Vrtuľník ruskej armády 8. 2. havaroval v severozápadnej oblasti Ruska.

Historicky prvá obeť meteoritu vo svete: Muž († 40) smrteľným zraneniam podľahol!

Štyridsaťročný vodič autobusu z indického štátu Tamilnádu je prvou oficiálnou obeťou meteoritu. 

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Mladučkej Gigi Hadid sa splnil ďalší sen: Na obálke magazínu Vogue odhalila všetko!

Gigi si užila raketový vzostup k sláve a teraz patrí k najžiadanejším modelkám sveta.

Heidi Klum si v priamom prenose vyhrnula šaty: Nohavičky by ste pod nimi čakali márne!

Modelka Heidi Klum (42) urobila pri poslednom účinkovaní v televíznom programe Ellen DeGeneres (58) rozruch. 

Prídu nové IC vlaky?

Železničná spoločnosť nedokázala prevádzkovať IC vlaky bez straty a napokon ich zrušila. Snahy skrátiť dobu cestovania medzi...