POSLAŤ TIP
22. 05. 2013
Júlia,Juliana
1

Kamionisti potrestali cestných pirátov a zhodili ich auto z cesty

20.09.2012 12:07 - Tvrdí chlapi za volantom dokázali, že nie sú ovce a vlastnými silami si poradili so skupinou banditov, ktorí vymáhali peniaze za prejazd po „ich“ ceste.
Kamionisti potrestali cestných pirátov a zhodili ich auto z cesty

Kamionisti zbili cestných pirátov, ktorí vymáhali peniaze za prejazd.
Autor: YouTube

Ruské cesty už dlhé roky majú neblahú povesť medzi európskymi kamionistami. Výpalné za prejazd a lúpeže boli na dennom poriadku najmä v 90-tých rokoch. Ale že to tam nie je také ružové ani teraz potvrdzuje tento incident, ktorý sa odohral 9. septembra.

Kamionisti potrestali cestných pirátov a zhodili ich auto z cesty

Kamionisti potrestali cestných pirátov a zhodili ich auto z cesty
Zdroj:  Youtube.com, Tivi.sk

Videokamera v kabíne kamióna nahrala, ako výpalníci vymáhajú peniaze od vodiča za prejazd po „ich“ ceste. Ten zaplatil, ale keď bolo po všetkom, cez vysielačku poprosil kolegov o pomoc. Ostatní vodiči neváhali, zablokovali cestu a dali vymáhačom poriadnu nakladačku. Nakoniec ich auto prehodili na strechu.

Auto výpalníkov skončilo na streche.LupaAuto výpalníkov skončilo na streche.

Z videa sa nedá zistiť, kde presne sa incident odohral. Podľa reči a ŠPZ na autách sa dá súdiť, že niekde v Rusku. Vodič opravoval svoj kamión, keď k nemu prišlo modré auto s banditami. Vymáhali od neho peniaze za prejazd. Video začína vo chvíli, keď kamionista zrejme zaplatil a jeden z výpalníkov sa vracia od svojho auta a dovoľuje mu pokračovať v jazde. Vodič sa sťažuje cez vysielačku svojim kolegom a zisťuje sa, že nebol ich jedinou obeťou. Kamionisti sa dohadujú, že musia banditov potrestať. Blokujú cestu a vyťahujú jedného z nich z auta. Podľa toho, čo nasleduje, ďalej, bandita zjavne oľutoval, že sa vôbec vybral na túto cestu. Dostal poriadnu bitku rukami, nohami, aj palicami. Na konci sa kamionista ďakuje kolegom za pomoc.

GALÉRIA

/ 2
Auto výpalníkov skončilo na streche.
Všetky fotky
Dnes 14:00 / Prominenti

Prešľap na červenom koberci v Cannes: Sklenaříková s pančuškami v sandáloch

Festival v Cannes je každý rok prehliadkou krásnych dám na červenom koberci. Ani tento rok na ňom nechýbala i Adriana Sklenaříková.

Prešľap na červenom koberci v Cannes: Sklenaříková s pančuškami v sandáloch
Kollára láka zahraničie: Prahne po biznise alebo po nových matkách detí?

Najznámejší slovenský multiotecko Boris Kollár (47) už rúbe vyššie. Slovensko sa mu zrejme máli, a preto plánuje svoje ďalšie aktivity rozvíjať v zahraničí.

Terorizmus v Británii? Mačetou rozsekali mladého vojaka!

Po útoku mačetou za bieleho dňa zomrel v Londýne približne 20-ročný vojak.

Ivan opitý ako čík sa poštárke vyhrážal a chcel 50-tisíc eur!

V dychu mal Ivan vyše 3 promile alkoholu. Poštárkam hrozil streľbou a chcel 50-tisíc eur. Teraz mu hrozí väzenie. 

V Mirkovciach horel kostol, vežu museli hasiči strhnúť

Starý rímsko-katolícky kostol horel v Mirkovciach v okrese Prešov.