Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
POSLAŤ TIP
02.06.2015
Xénia,Oxana

Vojna dílerov v Mexiku: Z mosta viselo deväť mŕtvol

Diskusia (0)
Vojna dílerov v Mexiku: Z mosta viselo deväť mŕtvol V Mexiku prebehla ďalšia vlna drogových kartelov.Autor: anc
15.09.2012, 08:12 | Telá 16 ľudí našli na rozličných miestach na severe Mexika po tom, čo polícia v stredu zatka jedného z najvýznamnejších narkobarónov v regióne.

Analytici predpokladajú, že zadržanie vodcu drogového kartelu Záliv Eduarda Costillu Sáncheza môže spustiť boj o získanie kontroly nad pašeráckymi cestami a územím medzi najväčšími zostávajúcimi kartelmi - Sinaloa a Zetas.

Podľa prokuratúry v Tamaulipas našli visieť z mosta v meste Nuevo Laredo deväť znetvorených mužských tiel. Jeden z mŕtvych bol tínedžer. Počas vojen drogových kartelov v Mexiku sa za ostatné roky rozšírili masové vraždy. Telá obetí vrahovia často vystavia na verejne prístupných miestach.

Od začiatku ozbrojenej ofenzívy proti drogovým kartelom, spustenej odchádzajúcim prezidentom Vicente Calderónom, zahynulo už viac než 55.000 ľudí.

Autor: TASR
včera 19:10 Správy Ani netušila, ako magicky si zafarbila vlasy: Toto VIDEO zamotalo hlavu ľuďom po celom svete!

Akej farby má vlasy táto dievčina? Je to fialová, modrá, či ružová? Sabrinin priateľ bol ohromený, keď sa mu farba jej vlasov zmenila priamo pred očami.

Ani netušila, ako magicky si zafarbila vlasy: Toto VIDEO zamotalo hlavu ľuďom po celom svete!
Kasey veľmi dobre vie, v ktorom odeve spôsobí mužskú hystériu!

Darmo by ste ju hľadali v materskej škole, toto telo odpočíva na Miami Beach!

Český mladík rozmlátil auto v šialenej rýchlosti: Polícia našla VIDEO, ktoré zachytáva jeho smrtiacu jazdu!

Muž, ktorý zomrel v deň svojich 29. narodenín, sa rútil po Zlínskom kraji mimo obec rýchlosťou aj 200 kilometrov za hodinu.

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Polícia: Dávid nútil ženy a dievčatá k perverznostiam, najmladšie malo len 12 rokov!

Vo vyšetrovacej väzbe v Česku je Dávid Š. (35) z Michaloviec, ktorého polícia obvinila z vydierania a výroby detského porna. Slovenskí policajti ho chcú dostať k nám.

V pobočkách Prima banky opäť hľadali bombu, už tretí raz za dva roky!

Polícia opäť dostala anonymné oznámenie o tom, že v pobočke Prima banky je umiestnená bomba. Anonym neuviedol, v ktorej pobočke a tak kontrolovali všetky!

Škandál na Schwechate

Personál letiska Viedeň-Schwechat napomáhal v pašovaní utečencov z Rakúska do USA a Veľkej Británie. Od jedného vyberali sumu...