Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
POSLAŤ TIP
02.06.2015
Xénia,Oxana

Jay († 17) chránil kamaráta pred výtržníkmi, doplatil na to životom

Diskusia (2)
Jay († 17) chránil kamaráta pred výtržníkmi, doplatil na to životom Jay Whiston zomrel kvôli tomu, že chcel pomôcť kamarátovi.Autor: Daily Mail
10.09.2012, 09:35 | Nevinná tínedžerská párty sa vymkla z rúk. Jay († 17) sa snažil chrániť na divokom večierku svojho kamaráta. Za pomoc ale zaplatil životom.

Jay Whiston bol bodnutý nožom do brucha pred domom, kde sa konala divoká tínedžerská párty. Mladý študent sa snažil pritom pomôcť svojmu kamarátovi, ktorému banda chuligánov ukradla mobil. Za ochranu však doplatil svojím životom.

Všetko sa začalo nevinným nápadom na zorganizovanie párty. Niekoľko kamarátov z britského Colchesteru sa na Facebooku dohodlo, že si v jednom z domov urobia oslavu. Zábava sa však zvrhla. Na párty totiž prišla banda chuligánov, ktorá začala robiť výtržnosti.

Celý incident vyvrcholil pred domom, kde sa večierok konal. Jednému z Jayových kamarátov výtržníci vzali mobil. Mladík sa snažil svojmu kamarátovi pomôcť, no to sa mu stalo osudným. Strhla sa bitka a Jaya bodli do brucha. Hoci sa ho lekári ešte snažili zachrániť, ich snaha bola márna. Jay v nemocnici zomrel.

Jayova matka Caroline je zo smrti svojho syna zronená a nechápe, čo sa mohlo stať. „Môj syn nikdy predtým nemal problémy s políciou. Neznášal násilie a ľudí, ktorí sa nesprávali fér,“ povedala Caroline pre denník Daily Mail.

Polícia na prípade intenzívne pracuje. Za mrežami už skončil 17 a 18-ročný chlapec z Colchesteru.

Autor: Čas.sk
dnes 14:10 Šport Toto je Venuša kickboxu! Neuveríte, prečo si táto prsatá sexica začala zarábať v ringu

Keď vstúpi do ringu, hľadisko stíchne. Väčšina divákov si kladie otázku, prečo si takáto sexica musí zarábať tým, že sa bije.

Toto je Venuša kickboxu! Neuveríte, prečo si táto prsatá sexica začala zarábať v ringu
Podnikateľovi z Krupiny vykradli luxusnú vilu, niečo tu však nesedí: Takýto scenár by ste nečakali!

O nezvyčajnej lúpeži, ktorá sa odohrala vo štvrtok večer v Krupine, stále všetci mlčia. Na slovo je skúpa aj polícia.

Z bývalej Kotvy centrum pre hendikepovaných: V kaviarničke vám naservírujú kávu s nezameniteľným úsmevom!

Sirotám, mentálne znevýhodneným, ale aj občanom s psychiatrickou diagnózou im svet môže priblížiť nové centrum, ktoré vzniklo v Karlovej Vsi rozsiahlymi opravami bývalej reštaurácie Kotva.

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Polícia: Marek kopal do manželky a bodal ju nožnicami!

Väzenie na päť až 12 rokov hrozí Marekovi (34) z Prešovského kraja. Je obvinený z napadnutia manželky a bodania ju nožnicami!

Nešťastná dohra dramatickej hádky: Július zletel z 5. poschodia!

Na košickom sídlisku Luník IX. sa v jednom z bytov strhla hádka, po ktorej Július (37) zletel z 5. poschodia.

Zomrela bývalá sólistka Opery SND

Vo veku 48 rokov zomrela 31. mája popredná sopranistka Louise Hudson, ktorá niekoľko divadelných sezón pôsobila aj v Opere SND.