Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
POSLAŤ TIP
02.07.2015
Berta

Nový Čas - 18.08.2012

Nový Čas - 18.08.2012 Nový Čas - 18.08.2012Autor: Nový Čas

Nový Čas - 18.08.2012 Nový Čas - 18.08.2012Autor: Nový Čas

Autor: Nový Čas
dnes 08:59 Správy Grékov zachvátila panika, Tsipras mení názor: Čudné hry 3 dni pred referendom!

Čo má toto znamenať? Grécky premiér Alexis Tsipras opäť prekvapil. Ľudí vyzýval, aby v nedeľnom referende odmietli reformy Európy. 

Grékov zachvátila panika, Tsipras mení názor: Čudné hry 3 dni pred referendom!
Vzostupy a pády mladého fešáka: Povedali by ste, že sa chce živiť práve hokejom?

Osemnásťročný hokejista Oliver Kylington má za sebou sezónu plnú vzostupov a pádov.

Ktorá diéta je najspoľahlivejšia, najrýchlejšia a aj zdravá?

Rýchle chudnutie sľubujú mnohé diéty. Niektoré dovoľujú jesť aj veľké množstvá bielkovín v podobe mäsa a živočíšne tuky, keď sa zo stravy úplne  vylúčia sacharidy.

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Ako múdro ušetriť na dovolenku snov?

Letné programy môžu zaťažiť rodinný rozpočet, môžeme však ušetriť euro, ak sa na dovolenku vedome pripravíme. V popredné maďarskom outlet centru už začali letné zľavy, preto si teraz môžete vyberať z ponuky takmer 90 obchodov so zľavou až vyše 70%.

6 najhorších baliacich hlášok v bare!

Už sa vám to stalo? Sedíte s kamošom pri pive, tešíte sa na pánsky večer. Už dobrú polhodinu hypnotizujete blondínu pri stole oproti. Keď však nazbierate dosť odvahy a nohy vás odnesú k jej stolu, vyjde z vás tá najošúchanejšia fráza, akú si pamätáte z mladíckych čias, knižiek Rýchlych šípov alebo pochybných online stránok.

Experti: Putin má strach

Mocichtivý, bojazlivý, úzkostný či samotár. Hoci sa ruský prezident Vladimir Putin snaží ovládať tvár a gestá, je z neho cítiť...