POSLAŤ TIP
20.08.2014
Anabela
Odporučiť na Facebooku

Trapas ako hrom! Ekvádorská vzpieračka sa na OH pomočila

Trapas ako hrom! Ekvádorská vzpieračka sa na OH pomočila Trapas! Ekvádorská vzpieračka sa pri súťaží pomočila.Autor: acs
10.08.2012, 15:11 | Tomu sa povie trapas. Maria Guerrero (30) z Ekvádoru sa chystala nad hlavu zdvihnúť činku so 127 kg. Namiesto radosti však zažila na OH poriadnu hanbu.

Na olympiádu v Londýne nebude spomínať v najlepšom. Vo chvíli najväčšieho sústredenia, keď sú napäté všetky svaly v tele, jej jeden zlyhal. Zvierač povolil a priamo pred zrakmi tisícky divákov sa pomočila.

 

 

dnes 12:00 Život Svet sa obáva najhoršieho, zasiahne Moskva na Ukrajine vojensky?

Takmer uprostred Európy vzniklo napätie, ktoré môže sedemdesiat rokov po skončení druhej svetovej vojny viesť k ďalšej vojnovej konfrontácii.

Svet sa obáva najhoršieho, zasiahne Moskva na Ukrajine vojensky?
Jediný pohľad na čelo tohto fanatika a poviete si: To je ale BLÁZON!

Hranice fanatizmu sú opäť o niečo posunuté!

Osud detského herca zo Slunce, seno...: Prečo zo dňa na deň sekol s kariérou a ako vyzerá dnes?

Prvú úlohu získal, keď bol ešte bábätko! Čo sa stalo s detským hercom, ktorý si zahral aj v slávnej trilógii Slunce, seno...?

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Šiesty ročník série najväčších letných žúrov Fun rádio Dohoda vyvrcholil pod Tatrami

V sobotu 16. augusta ukončil svoju púť šiesty ročník najväčších letných žúrov Fun rádio Dohoda. Po vydarených troch zastávkach v Nitre, Bojniciach a Malackách sa Fun rádio Dohoda presunula pod Tatry, aby pri popradskom AquaCity zabavila tisícky návštevníkov každého veku.

Podpora zamestnancov v ich výkone naprieč generáciami- New Visions in HR 17. 09. 2014

V programe jesennej konferencie New Visions in HR 2014 vystúpi Jane Sedgwick z prestížnej London School of Economics and Political Science s prednáškou ako znížiť stres v organizáciách prostredníctvom štruktúrovaných programov. 

Obrovský mrak nad Michalovcami

Obrázok ako z katastrofického filmu. Mrak vystrašil ľudí v Michalovciach.