Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
POSLAŤ TIP
05.05.2015
Lesia,Lesana
Odporučiť na Facebooku 2

Alkoholik nevládal na súde vypovedať, sudca mu dal priniesť fľašku!

Alkoholik nevládal na súde vypovedať, sudca mu dal priniesť fľašku! Alkoholikovi musel dať sudca prieniesť fľašku, aby dokázal vypovedať!Autor: Bild.de
19.07.2012, 18:00 | Sudca Frank Rosenow z Hannoveru šokoval súdnu sieň, keď prerušil vypočúvanie svedka a nechal si doniesť dve fľašky s alkoholom.

Tie však neboli pre neho, ale pre vypočúvaného Miroslava Waldcheka, ktorého sa pokúsil jeho kamarát zabiť nožom. Alkoholik mal pri výpovedi také silné abstinenčné príznaky, že nebol schopný ani hovoriť. Sudca Rosenow mu prikázal dať si brandy a po 40 minútach obnovil proces, aby výsluch úspešne dokončil.

"Myslím, že potrebujete drink," povedal sudca Rosenow vypočúvanému, ktorý odpovedal: "Myslím, že potrebujem, vaša ctihodnosť."

Sudca potom nechal poslať pre dve malé fľaštičky brandy, ktoré Waldchek vypil pod dohľadom lekára, a po 40 minútach výsluch pokračoval. "Som vám ohromne vďačný, ctihodnosť," začal svoju výpoveď Waldchek.

Obhajca obžalovaného však protestoval. "Na súde by nemalo byť dovolené podávať alkohol. Ešte k tomu za štátne peniaze a počas výsluchu. To už môžeme onedlho čakať, že narkomanovi sa počas výsluchu bude podávať heroín!" hneval sa obhajca.

dnes 11:00 Šport Českí komentátori sa zhodli: Toto bol snáď najtvrdší hit od Jágra

Českí hokejisti včera na svetovom šampionáte v Prahe prvý raz nebodovali. Po prehre 3:6 s Kanadou však mali aspoň jednu dobrú správu.

Českí komentátori sa zhodli: Toto bol snáď najtvrdší hit od Jágra
Aj vám by sa zišla na cestách inteligentná batožina?

Spoločnosti Samsung a Samsonite spolupracujú na vývoji batožiny s mikročipom, ktorá by majiteľa informovala, kde sa práve nachádza. A nielen to.

Na tomto sa vozí najslávnejší boxer sveta: Keď otvoril garáž, od závisti zbledli aj arabskí šejkovia!

Floyd Mayweather je jeden z najbohatších športovcov sveta. Boxer s prezývkou „Money“ to okato dáva najavo. Pozrite si autá, na ktoré si zarobil vlastnými päsťami.

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Salmanovci majú problém: Prokurátor na nich podal ďalšiu obžalobu

Prokurátor podal na Salamonovcov ďalšiu obžalobu. 

Tragický výbuch v bani v Handlovej: Pojednávanie sa blíži ku koncu

Začalo sa hlavné pojednávanie v kauze výbuchu v handlovskej bani. 

Koľko nám berie štát z výplaty?

Na Slovensku sa neoplatí žiť v jednočlennej domácnosti a zarábať viac, ako je priemerná mzda. Vyplýva to z nových štatistík,...