Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
POSLAŤ TIP
13.10.2015
Koloman

Gott a David: Dnešné narodeniny opäť neoslávia spolu!

Diskusia (0)
Gott a David: Dnešné narodeniny opäť neoslávia spolu! Dnšný oslávenci Karel Gott a Michal DavidAutor: blesk
14.07.2012, 06:00 | Dnes oslavuje narodeniny nielen spevák a niekoľkonásobný zlatý Slávik Karel Gott (73) ale aj hitmaker Michal David (52).

Michal David si v deň dobytia Bastily pochutnáva na torte a dnes na nej sfúkol už 52 sviečok. „Tentoraz žiadne veľké oslavy nerobím. Len v rodinnom kruhu,“ povedal českému Blesku David, ktorý svoj sviatok opäť neoslávi s Gottom. Aj keď po tom veľmi túži.

Už raz sa David s Gottom na všetkom dohodli. U hitmakera v záhrade bol pripravený čínsky a japonský šéfkuchár a Michal mal pre vzácnu návštevu pripravené tie najlahodnejšie vína. Gott však v ten deň skolaboval, mal cievnu mozgovú príhodu. Z pražskej Bertramky ho odvážala sanitka rovno na kliniku. Namiesto toho, aby išiel so šoférom na oslavu, skončil na infúziách. Inokedy zase musel Gott neplánovane do Nemecka, a potom sa vyskytli ďalšie a ďalšie dôvody...

David by chcel oslavovať s Gottom,  no stále sa mu to nedarí. A na svoj  sviatok si nepripije ani pri mori. Akurát tak pri bazéne.
Ďalších 13 fotografií v galérii.
David by chcel oslavovať s Gottom, no stále sa mu to nedarí. A na svoj sviatok si nepripije ani pri mori. Akurát tak pri bazéne.Autor: blesk

Možno sa nám to raz podarí. Teraz som Karlovi, samozrejme, zase volal, jeho číslo, ktoré mám, však už neexistuje. Karel je pre mňa jednoducho stále nedostupný,“ zažartoval Michal. Potom zosmutnel. Tento rok sa totiž prvýkrát nemôže v lete vykúpať v mori. Lekári mu kúpeľ v slanej vode pred operáciou ľavého oka zakázali. „Tak sa kúpem aspoň doma v bazéne,“ prezradil Michal a následne to názorne predviedol s nafukovacím delfínom. Megažúr podobne ako on nechystá ani Gott. „Budem oslavovať v pokoji. Ja totiž oslávim až osemdesiatku. A keď to bude deväťdesiatka, tak to bude veľká párty. To si pekne užijeme,“ skonštatoval Gott.

Autor: pro, Blesk, Nový Čas
dnes 01:00 Správy Utečenecké tábory sú preplnené: Začali hádky a bitky!

Vlna príchodu utečencov stále neutícha! Počet ľudí, ktorí sa rozhodli opustiť svoje domovy a nájsť nové, sa stále nezmenšuje.

Utečenecké tábory sú preplnené: Začali hádky a bitky!
Tento chlapec je skutočnou raritou: Keď sa pozriete na členov jeho rodiny, pochopíte!

Mamy niekedy riešia dilemu, čo obliecť svojmu dieťaťu v jeho prvý školský deň. 

Ako rýchlo sa dostanú do práce redaktori Nového Času? V zápchach trčali aj 67 minút!

Dopravná situácia v hlavnom meste dennodenne skúša nervy a trpezlivosť vodičov, ale aj cestujúcich v MHD.

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Netradičná oslava narodenín: Lekárka Pallová žúrovala v byte známeho herca!

Lekárka Alena Pallová v nedeľu večer usporiadala pre priateľov netradičnú oslavu svojich 36. narodenín.

Bývalé hviezdy jojkárskeho seriálu: Kam zmizli po skončení Mafstory?

Jojkársky seriál Mafstory kedysi lákal k obrazovkám množstvo divákov. 

Sneh takmer rúcal strechy

Fotky zasneženého Slovenska vás dnes zaujali. Prvé vločky však narobili aj problémy.