Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
POSLAŤ TIP
07.05.2015
Monika
Odporučiť na Facebooku 7

Nvotová na Pohode: Prvý koncert odspievala s cigaretou v ruke!

Nvotová na Pohode: Prvý koncert odspievala s cigaretou v ruke! Dorota to na pódiu poriadne rozbalila a neskrývala radosť z toho, že Pohoďáci si jej koncert užívali.Autor: hc, Nový Čas
08.07.2012, 09:00 | Rozruch na festivale Pohoda vyvolala Dorota Nvotová, ktorá tu odspievala spolu s nepálskou kapelou svoj prvý koncert.

Speváčka Jana Kirschner: Na Pohode bavila aj ľudovkami!

Ďalší jedinečný koncert! Na hlavnom pódiu festivalu Bažant Pohoda 2012 fanúšikov pobavila netradičným vystúpením speváčka Jana Kirschner (33).

Pohoďáčka Dorota koncertovala s cigaretou v ruke a pri spievaní piesní si z nej poťahovala. Dorota nakoniec tak rozohnila niekoľko stoviek divákov, že jej bez prídavku nedovolili odísť.

Dorota Nvotová koncertovala po prvýkrát s exotickou nepálskou kapelou. "To ste určite neverili, že nepálčania môžu byť takíto rockeri!" povedala Dorota na koncerte. Zahrala všetky piesne z cédečka, ktoré práve vydáva. Keď si však ľudia žiadali po skončení koncertu prídavok, Dorota skonštatovala, že má problém. "My sme totiž zahrali všetky svoje piesne, nič sme si nenechali ako zálohu a iné nacvičené nemáme. Takže môžem pridať už len to, čo sme hrali," smiala sa Dorota. Nakoniec tak rozbláznila publikum, že všetci do jedného skákali a tancovali. Na Slovensku ju po tomto prvom koncerte čaká ešte niekoľko ďalších.

dnes 03:38 Správy Vrah prežil neuveriteľných 56 rokov na úteku: Keď ho konečne dolapili, žartoval!

Dlhých 56 rokov tajil, kým v skutočnosti je. Američana Franka Freshwatera však nakoniec dostihla spravodlivosť. Muž, ktorý utiekol z väzenia, v ňom opäť skončil. Na svedomí má pritom zabitie chodcu.

Vrah prežil neuveriteľných 56 rokov na úteku: Keď ho konečne dolapili, žartoval!
K dieťaťu na ihrisku pristúpil cudzí muž: Z nasledujúcich sekúnd sa mamičke rozšírili oči od hrôzy!

Rodičia až príliš ľahko veria tomu, že svoje deti vychovali tak, aby si vedeli poradiť aj v nebezpečných situáciách.

Tínedžer z Oravy vyzliekol starenku (81) donaha: Potom nastalo peklo!

Starenka (81) si v oravskej dedine ľahla do postele. Po chvíli mladík, ktorý vtrhol do domu, stiahol z nej perinu. Musela stáť nahá pri posteli...

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Vdovy po baníkoch sa na súde pustili do obžalovaných: Zachraňovali stroje, nie našich mužov!

Takmer tri roky trvajúci súdny proces v prípade najväčšieho slovenského banského nešťastia je na konci.

Najvyšší drevený oltár na svete je kompletne zreštaurovaný: Skvost Majstra Pavla pohltil 300-tisíc €!

Jedna z najvzácnejších slovenských historických pamiatok je ako nová. Najvyšší drevený gotický oltár na svete meria 18,62 m a bol vytvorený v dielni Majstra Pavla z Levoče.

Ako sa darí oligarchovi Poórovi?

Od Mečiara až po Fica. Aj takto v skratke sa dá charakterizovať podnikateľská kariéra jedného zo súčasných vplyvných slovenských...