Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Miss Leta 2015
POSLAŤ TIP
02.09.2015
Rebeka,Linda

Kardinál Korec je na tom lepšie, lekári ho prebrali z umelého spánku

Diskusia (0)
Kardinál Korec je na tom lepšie, lekári ho prebrali z umelého spánku Kardinál Ján Chryzostom Korec je už pri vedomí.Autor: TASR
20.06.2012, 10:11 | Kardinála Jána Chryzostoma Korca, ktorý je po operácii hospitalizovaný v nitrianskej fakultnej nemocnici, lekári prebudili z umelého spánku.

Ako informovala Tlačová kancelária Konferencie biskupov Slovenska, kardinál je už pri vedomí a dýcha bez pomoci prístrojov. Jeho stav je stabilizovaný.

Kardinála Korca hospitalizovali v nemocnici minulý týždeň. Na emeritného nitrianskeho biskupa myslia veriaci v modlitbách i pri svätých omšiach. Kardinál Korec prejavil vďačnosť veriacim za ich modlitby a obety.

Autor: SITA
dnes 08:00 Čas pre ženy Škoda, že sa toho jej tatko nedožil! Z dcéry Petra Muka (✝45) Noemi rastie krásna princezná

Najmladšia dcéra Petra Muka, ktorú mal vo vzťahu s Evou Mukovou, rastie do krásy. Po svojom tatkovi zdedila nielen svoj vzhľad.

Škoda, že sa toho jej tatko nedožil! Z dcéry Petra Muka (✝45) Noemi rastie krásna princezná
Štefan stretol na dovolenke Geissenovcov: Povedal im pár slov, slávna rodinka urobila nečakaný krok!

Čitateľ Štefan (33) z Bratislavy sa na vlastnej koži mohol presvedčiť, akí sú v skutočnosti Carmen a Robert Geiss zo známej reality šou.

Škoda spôsobila s novým autom senzáciu: Toto nečakal nikto, české SUV bude konkurovať BMW!

Škoda v najbližšom čase rozšíri svoje portfólio o trojicu automobilov SUV. Ten prvý a zároveň najväčší príde na trh už budúci rok a postupne bude k dispozícii v dvoch karosárskych verziách.

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Robíte to isté, no plat je rozdielny: V týchto profesiách zarobí žena viac, ako muž!

Robíte to isté, a napriek tomu máte nižší plat ako váš mužský kolega? Vo všeobecnosti platí, že ženy majú v priemere nižšiu mzdu. 

Taliansko sprísnilo kvôli migrantom hraničné kontroly: Všetky medzinárodné vlaky sú pod dozorom

Talianska polícia v súvislosti s hromadnými presunmi utečencov sprísnila hraničné kontroly v alpskom Brennerskom priesmyku.

Nenávidia Slovensko a utečencov

V jeden deň sa mali v Gabčíkove konať dve demonštrácie. Tých, čo nenávidia Slovensko a slovenských nacionalistov. Proti...