POSLAŤ TIP
22. 05. 2013
Júlia,Juliana

Rasťo Žitný v tom nie je sám: Do basy ho prišli navštíviť rodičia!

12.06.2012 09:00 - Exmoderátor Rasťo Žitný (35) si už niekoľko týždňov odpykáva trest za usmrtenie Tomáška Žilavého († 5) na otvorenom oddelení v Opatovciach.
Rasťo Žitný v tom nie je sám: Do basy ho prišli navštíviť rodičia!

Rasťa Žitného prišli do väzenia pozrieť rodičia (na fotke hore). Exmoderátor sa ich príchodu potešil (fotografia dole)
Autor: anc

Prvé fotky z basy! Takto pyká Žitný za smrť Tomáška († 5)!
Prvé fotky z basy! Takto pyká Žitný za smrť Tomáška († 5)!

Oblečený vo väzenskom mundúre, kráčal Rastislav Žitný pokorne so sklonenou hlavou. Od vynesenia rozsudku viditeľne schudol.

Zdržiava sa väčšinou vnútri areálu a hoci je odrezaný od okolitého sveta, nie je v tom sám. V nedeľu predpoludním ho v čase návštevných hodín prišli pozrieť rodičia, ktorí ho ani v najťažšom životnom období neopustili.

Synovi priniesli tašku s vecami.LupaSynovi priniesli tašku s vecami.Autor: anc

K dverám väznice ako prvá kráčala okolo pol deviatej ráno Žitného mama Helena a v jej tesnom závese otec Ivan. V ruke držal igelitku, ktorá napokon skončila u bývalého moderátora. Aký bol jej obsah, vedia len oni traja. Návšteva strávila za múrmi basy takmer tri hodiny a potom sa pobrala preč.

Rodičia navštívili  Žitného v Opatovciach.LupaRodičia navštívili Žitného v Opatovciach.Autor: anc

Rodičia Žitného po tragédii, ktorá sa stala v júni 2008, s okolím dlho nekomunikovali. Pri svojom synovi však stoja a sú mu oporou aj v čase jeho pobytu za mrežami.

GALÉRIA

/ 9
Žitný sa návšteve rodičov potešil.
Synovi priniesli tašku s vecami.
Rodičia navštívili  Žitného v Opatovciach.
Všetky fotky
Dnes 11:41 / Krimi

Druháčka († 7) v Chmeľovej spadla na hodine telesnej výchovy, zakrátko umrela!

Michaelu († 7) odviezli z hodiny telesnej výchovy do nemocnice. Popoludní zomrela na šok z vykrvácania pečene!

Druháčka († 7) v Chmeľovej spadla na hodine telesnej výchovy, zakrátko umrela!
Monika Hilmerová je dvojnásobnou mamou: Herečka porodila synčeka Lea

Herečka zo seriálu Búrlivé víno Monika Hilmerová (38) sa stala opäť mamičkou, keď dnes porodila synčeka.

Hokejista Marinčin o katastrofe v Oklahome: Bol som 5 minút od tornáda!

Prežil ničivú katastrofu! Talentovaný slovenský hokejista Martin Marinčin (21),  zažil minúty hrôzy v americkej Oklahoma City.

Putovné topánky v SuperStar: Prevetrali ich Farna aj Stýblová

Vybíjané topánky, ktoré mala premiérovo Ewa Farna (19), si vo finálovom kole obula Veronika Stýblová (18).

Prešľap na červenom koberci v Cannes: Sklenaříková s pančuškami v sandáloch

Festival v Cannes je každý rok prehliadkou krásnych dám na červenom koberci. Ani tento rok na ňom nechýbala i Adriana Sklenaříková.