Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Novy cas videospravy
POSLAŤ TIP
02.12.2015
Bibiána

Námestie SNP jasalo: Strieborní hrdinovia spomínali i na Demitru

Diskusia (13)
Námestie SNP jasalo: Strieborní hrdinovia spomínali i na Demitru Strieborní chlapci si užili oslavy na Námestí SNP v Bratislave.Autor: Michal Burza, Nový Čas
21.05.2012, 17:30 | Slovenská hokejová reprezentácia dorazila do Bratislavy! Príchod našich strieborných chlapcov ste s nami sledovali ONLINE.

Slovenskí hokejisti priznali: Rusi boli lepší! Už sa tešia na Slovensko

Slovenskí hokejisti majú za sebou náročný šampionát, z ktorého si odniesli strieborné medaily. Už sa tešia na Slovensko, aby ich oslávili s fanúšikmi.

Krátko pred 14-tou hodinou na bratislavskom letisku M. R. Štefánika pristálo lietadlo s našimi strirebornými chlapcami. Na letisku ich čakali stovky fanúšikov, ako prvý z letiska vystúpil kapitán Zdeno Chára. Oslavy sa potom presnuli na Námestie SNP rovnako ako v roku 2002, keď hokejisti SR vybojovali zlatú medailu vo švédskom Göteborgu. Po spanilej jazde ulicami Bratislavy dorazili na námestie o 16:42, kde ich už čakali desaťtisíce fanúšikov. Podľa odhadov ich bolo viac ako po víťazstve v Göteborgu!


Príchod strieborných chlapcov online na Čas.sk:

17:33

ONLINE prenos z príchodu našich strieborných hokejistov sa končí. Ďakujeme vám za pozornosť.

17:20

Naši hokejisti ešte nezabudli na svojho kamaráta Paľa Demitru, ktorého si ucitili priamo na pódiu.

17:25

Hokejisti sa pomaly lúčia s davom na Námestí SNP a odchádzajú z pódia.

17:22

Naši strieborní chlapci to na pódiu poriadne roztočili. Dokonca začali tancovať.

17:18

Niekoľkotisícovým davom znie hlasité "Ďakujeme" a "My sme tu doma".

17:17

"Sme jeden hokejový tím. Sme jedna veľká hokejová rodina, jedna hokejová republika," povedal moderátor Slavo Jurko na pódiu. Potom si zaspievali špeciálne na prosbu jedného z hokejistov ľudovú pieseň Slovenské mamičky.

17:11

Hokejisti a fanúšikovia spoločne spievajú legendárny hit od skupiny Queen We are the champions. Potom zneje hokejová hymna Nech Bože dá.

17:05

Bratislavské Námestie SNP je zaplnené do prasknutia. prišli desaťtisíce ľudí. Podľa odhadov je na Námestí SNP viac ľudí ako pred desiatimi rokmi, keď fanúšikovia vítali zlatých hokejistov z Göteborgu.

17:02

Vladimír Vůjtek je nadšený z množstva fanúšikov, ktorí sa stretli na námestí. "Nikto by neveril, že sa toľko ľudí môže zísť po zisku striebornej medaily. Je vidno, že Slováci milujú hokej," povedal náš reprezentačný tréner.

16:57

Na záver sa na pódiu ukázal náš reprezentačný tréner Vladimír Vůjtek. Celým námestím znie mohutný potlesk.

16:55

Posledný pred fanúšikov predstúpili kapitán Zdeno Chára a Miro Šatan. Náš kapitán tisíckam fanúšikov ukázal striebornú trofej pre vicemajstrov sveta.

16:54

Po príchode brankára Jána Laca zaznela v publiku veľká eufória. Spoluhráči ho dokonca vzali na ruky.

16:47

Celý slovenský hokejový tím postupne vychádza na pódium. Ako prvý vybehol Michal Sersen s vlajkou a hodil do publika rukavicu.

16:44

Naši strieborní chlapci vychádzajú z autobusu. Celým námestím znie "Ďakujeme!"

16:42

Fanúšikovia sa konečne dočkali! Strieborný slovenský hokejový tím dorazil na Námestie SNP. Hoci začalo intenzívne pršať, fanúšikom to nevadí.

16:32

Autobus práve prechádza Mostom SNP. Od príchodu na Námestie SNP ich delia iba minúty.

16:22

Počasie sa zhoršuje, začína fúkať silný vietor a rozpršalo sa. Navyše aj hokejisti už na Námestie SNP meškajú približne hodinu. Dav napriek tomu skanduje "Nevadí".

16:14

Hokejisti si práve užívajú jazdu cez most Apollo. Blížia sa k Einsteinovej ulici, potom na Most SNP.

15:59

Zábava na Námestí SNP, kde očakávajú každú chvíľu príchod autobusu s hokejistami, je v plnom prúde. Na pódiu práve tancujú roztlieskavačky.

15:44

Hokejistov už s napätím čakajú v cieli ich trasy - na Námestí SNP. Počasie sa ale zhoršuje, slnko vystriedala zamračená obloha. Dav skanduje meno Paľa Demitru.

15:42

Autobus so striebornými hokejistami práve minul Trnavské mýto. Nehoda ich preto zrejme nezastavila, autobus sa predral aj cez mohutnú dopravnú zápchu. Príchod na Námestie SNP sa očakáva o 25 minút.

15:40

Kolóna s hokejistami práve prechádza po Trnavskej ceste. Autobus nadšene zdravia tisícky ľudí a kričia "Slovenskooo!" a "Ďakujeme!".

15:26

Okolo nákupného centra Polus vládne dopravný chaos. Doprava je upchatá. Hokejisti budú preto zrejme s príchodom na Námestie SNP meškať.

15:11

Asi osemtisíc ľudí už čaká na našich hokejistov na Námestí SNP, kde je skvelá atmosféra, práve hrá hokejová hymna Nech, bože, dá a celé námestie spieva a skanduje!

15:06

Hokejový autobus sa pomaly presúva po svojej trase. Práve prešli okolo jazera Kuchajda.

14:54

Cestu, ktorou prechádza autobus s hokejistami lemujú tisícky fanúšikov. Za autobusom je okrem oficiálneho sprievodu aj neoficiálny - stovky nadšených Slovákov.

14:48

Náhla komplikácia na ceste! Pohotový čitateľ nám do redakcie poslal fotografiu nehody na križovatke ulíc Bajkalská a Trnavská pri Športovej hale Pasienky spolu s informáciou, že sa zrazili autobus a trolejbus, na mieste sa už tvoria zápchy. Tadiaľto má ísť aj autobus s našimi chlapcami. Dokážu sa nehode vyhnúť alebo im skomplikuje cestu? Viac informácií o nehode a fotky nájdete na vas.cas.sk >>

14:45

Naši strieborní chlapci práve prechádzajú popri nákupnom centre Avion.

14:35

Autobus s hokejistami sa vybral na okružnú cestu po Bratislave. Hokejisti sa blížia k nákupnému centru Avion. Za autobusom ide veľká kolóna áut. Na letisku vypuklo šialenstvo, našich strieborných chlapcov vítalo približne tisíc fanúšikov.

14:28

Na Námestí SNP, kde sa už na príchod hokejistov tešia stovky fanúšikov, atmosféra graduje. Ľudí oblečených v hokejových dresoch zatiaľ zabáva hudobná skupina Polemic.

14:15

Spanilá jazda sa začala. Autobus s hokejistami sa pohol z pristávacej plochy bratislavského letiska. V jasajúcom tíme nechýbajú ani sadrové dvojičky - Marcel Hossa a Dominik Graňák.

14:12

Slovenský hokejový tím je vo veľmi dobrej nálade. V autobuse, v ktorom prejdú cez Bratislavu, od nadšenia všetci skáču.

14:09

Naši strieborní chlapci si na oslavu titulu medzi fanúšikmi v Bratislave obliekli modré dresy.

14:05

Dvere na lietadle sa práve otvorili. Naši strieborní chlapci sa ukázali svojim fanúšikom. Prvý z lietadla vyšiel kapitán Zdeno Chára. Hneď za ním bol Miroslav Šatan.

14:02

Lietadlo prešlo vodnou bránou. Na stroj stzriekali hadicou vodu, cez ktorú muselo lietadlo prejsť. Je to prekvapenie, ktoré pre nich pripravilo bratislavské letisko.

14:01

Lietadlo rotuje po pristávacej dráhe a blíži sa k schodom, ktoré sú pre nich už pripravené.

13:55

Na letisku čaká strieborných hokejistov asi 200 fanúšikov. Ďalšie stovky sa zbierajú na Námestí SNP v Bratislave.

13:53

Naši strieborní chlapci sú konečne doma! Ich lietadlo už dorazilo na bratislavské letisko M. R. Štefánika.

13:46

V Bratislave sa už všetko pripravuje na príchod hokejistov. Na letiskovej ploche sa už nachádza aj policajný doprovod.

13:34

Naši chlapci už sú doma! Slovenskí hokejisti práce prešli cez slovenské hranice.

13:10

Pre fanúšikov čakajúcich na letisku vytvorili fanzónu pri riadiacej veži. Po pristáti lietadla s našimi chlapcami autobus odvezie hokejistov najskôr tam, aby sa mohli zvítať so svojimi priaznivcami. Vedenie letiska pripravilo pre hokejistov aj prekvapenie, takzvanú vodnú bránu - ide o niečo podobné, ako pri krste nového lietadla, šampanské bude búchať a tiecť potokom.

13:01

Lietadlo s našimi hokejistami je už nad poľskou Varšavou. Plánovaný prílet do Bratislavy je o 13:50.

12:54

Pre porovnanie, v roku 2003 bronzových medailistov rozvážal takýto bus.

12:53

Náš redaktor pred letiskovou halou odfotil autobus, ktorým budú hokejistov prevážať z letiska po Bratislave až na Námestie SNP.

12:50

Parkovisko bratislavského letiska už zapĺnili autá fanúšikov, ktorí postávajú v hale. Zatiaľ je ich iba niečo okolo stovky, ale do príchodu našich hokejistov zostáva ešte hodina. Plánovaný prílet lietadla z Helsínk je o 13:50. 

12:28

Prípravy na príchod strieborných medailistov z Helsínk vrcholia aj na bratislavskom letisku. Podľa nášho redaktora, ktorý je už na mieste, je na letisku zvýšený počet policajtov. Na hokejistov už čaká autobus bez strechy, aby chlapci mohli mávať a vstrebávať atmosféru počas jazdy do centra mesta.

12:05

Lietadlo s našimi hokejistami je už vo vzduchu. Podľa stránky helsinského letiska mal odletieť stroj pilota Vratka Rohoňa presne na poludnie tamojšieho času, ale odletel o 12:49.

11:55

O rok sa budú konať majstrovstvá sveta opäť vo Švédsku a Fínsku a toto sú naši budúcoroční súperi: Helsinki: Fínsko, Česko, SLOVENSKO, USA, Nemecko, Lotyšsko, Francúzsko, Rakúsko.

11:44

Premiér Fico, ktorý do Helsínk priletel vládnym špeciálom včera popoludní, po finálovom zápase v šatni blahoželal NAJLEPŠIEMU BRANKÁROVI ŠAMPIONÁTU - skvelému Jánovi Lacovi.

11:40

Napriek včerajšej prehre zavládla v slovenskej šatni po zápase veľká radosť.

11:36

Dúfajme, že slovenský hokejový tím priletí na čas! Z Helsínk odlietajú presne na poludnie, do Bratislavy by mali priletieť okolo 14:40. Noví majstri z Ruska prileteli domov s veľkým meškaním. Na moskovskom letisku Šeremetevo ich očakávali o 3.15 h miestneho času. Vzhľadom na viaceré problémy pri odlete napokon lietadlo so zlatými medailistami v Moskve dosadlo o 8.10 h miestneho času. Pôvodne na letisku Šeremetevo čakalo na ruských hokejistov vyše 500 fanúšikov, ale niekoľkohodinové meškanie oslabilo nadšenie a napokon ich privítala len asi stovka nadšencov. V Bratislave sa chystajú veľké oslavy, takže dá sa predpokladať, že naši fanúšikovia sa nebudú počítať na stovky, ale na tisíce!

11:20

Nálada v helsinskej hale je príjemná. Na chalanoch vidieť únavu, ale aj úľavu. Domov vezú po deviatich rokoch medailu. Je síce strieborná, ale pre všetkých Slovákov má cenu zlata!

11:12

Lietadlo so slovenskou reprezentáciou bude opäť pilotovať spevák z Iné Kafe Vratko Rohoň. Ten viezol do Helsínk aj priateľky a manželky hokejistov.

11:03

Na letisku prešli čekinom, zapózovali fotografom a čakajú na lietadlo domov.

11:02

Naši chlapci už majú pobalené kufre a čakajú v helsinskej letiskovej hale na odlet domov.

11:00

Dobrý deň, vítame vás pri sledovaní online prenosu z príchodu našich strieborných chlapcov na Slovensko.

Trasa slovenských hokejistov14:45 - odchod z letiska

14:50 - Avion Shopping Park - Galvaniho, Trnavská, Tomášikova

15:05 - Vajnorská (Polus City Center), Bajkalská

15:10 - Trnavská (Slovnaft Aréna)

15:15 - Trnavské mýto (Krížna, Karadžičova, Dostojevského rad)

15:25 - Pribinova (Eurovea), Most Apollo

15:35 - Einsteinova (Aupark), Most SNP, Staromestská

15:45 - Námestie SNP

 
Zväčšiť mapu

Autor: Čas.sk
včera 06:00 Šport Fatálna chyba dvojnásobnej majsterky sveta Wengovej: Svet má o jedného idiota viac!

To ešte lyžiarsky svet nevidel. Fatálnu chybu, ktorú predviedla dvojnásobná majsterka sveta v behu na lyžiach Heidi Wengová (24).

Fatálna chyba dvojnásobnej majsterky sveta Wengovej: Svet má o jedného idiota viac!
Slovensko podáva žalobu: S prerozdeľovaním utečencov nesúhlasíme!

Slovenská vláda by mala schváliť žalobu proti prerozdeľovaniu utečencov medzi členské štáty európskej 28-čky, na základe povinných kvót, a následne ju podať na Súdny dvor EÚ. 

Martinin vzťah fungoval, kým ju nepredstavil rodičom: Keď zistila, čo od nej svokrovci chcú, zmeravela!

Chodím skoro rok s priateľom a náš vzťah fungoval bez problémov, kým ma nepredstavil rodičom.

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Plaváreň v Petržalke otvoria vo februári

Po dlhých rokoch vyrástla v Bratislave plaváreň. Je v bratislavskej Petržalke na a otvoriť ju plánujú budúci rok.

10 tipov, ako zvládnuť platby po novom

Tak ako väčšina Európanov aj my budeme od 2. februára zadávať do bankových platobných príkazov číslo účtu v tvare IBAN.  

Zuckerberg je otec. Rozdáva majetok

Zakladateľ Facebooku Mark Zuckerberg rozdá 99% akcií, ktoré vlastní v spoločnosti. K tomuto kroku sa odhodlal po narodení dcéry.