POSLAŤ TIP
24. 05. 2013
Ela
1

Zrážka osobného auta s nákladiakom, vodič fordu zahynul!

14.05.2012 16:03 - Neďaleko Košíc sa stala smrteľná dopravná nehoda - osobné auto Ford Escort sa zrazilo s nákladiakom. Pri búračke zahynul vodič osobného auta. 
Zrážka osobného auta s nákladiakom, vodič fordu zahynul!

Vodič osobného auta neprežil zrážku s nákladiakom (Ilustračné foto)
Autor: ČTK

Zrážku osobného auta s nákladiakom, ktorá sa stala v pondelok krátko po 15. hodine v časti Šebastovce v Košiciach, pre Čas.sk potvrdil košický krajský policajný hovorca Alexander Szabó.  

Vodič (†49) Ford Escort z Košíc zo zatiaľ nezistených príčin vošiel do protismeru, kde sa čelne zrazil s kamiónom Mann s návesom Krone, ktorý riadil poľský vodič (45).

U vodiča kamiónu alkohol nebol zistený. Miesto nehody polícia na dve hodiny uzavrela. Podľa informácie košického krajského operačného strediska polície, bola doprava na mieste nehody odklonená cez obce Valaliky a Čaňa.


Včera 19:11 / Krimi

Hasiči zachraňovali študentov: Technická univerzita bola v plameňoch!

Zo zatiaľ nezistených príčin horelo v budove Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Požiar je už lokalizovaný.

Hasiči zachraňovali študentov: Technická univerzita bola v plameňoch!
Drobovej babka Margita moderátorom vytrela zrak: Máte sa čo učiť!

Včera sa pani Margita zhostila úlohy stylistky a povedala všetkým, čo si myslí o niektorých outfitoch svetových celebrít.

Extraštíhla Kate sa nám zaguľaťuje: Vystupujúce bruško skryla pod drahý kabát

Počasie nevyšlo na každoročnú čajovú slávnosť v Buckinghamskom paláci práve najlepšie, ale prítomnosť rozžiarenej Kate bola dostatočnou náhradou.

Proti beštiám s mačetou stála skautka: Radšej nech zabijú mňa ako nejaké deti

Dvoch mužov, ktorí v stredu v Londýne mačetou rozsekali mladého vojaka Leeh Rigbyho († 25).

Zemplínčana Matúša († 26) našli mŕtveho, ležal v posteli

V Zemplínskom Jastrabí (okres Trebišov) našli mŕtveho Matúša († 26). Ležal v posteli, polícia prípad vyšetruje.