POSLAŤ TIP
21.04.2014
Ervín
0

Tomáš Tatar: Baby ma nezaujímajú, prišiel som hrať hokej!

Tomáš Tatar: Baby ma nezaujímajú, prišiel som hrať hokej! Tomáš Tatar sa o baby nezaujíma, dôležitejší je podľa neho hokej.Autor: tasr
08.05.2012, 14:25 | Tomáš Tatar, mladý hokejista, hravý na ľade a veselý v živote. Na MS v Helsinkách si zatiaľ veľa zábavy mimo svojho poslania neužil. 

A preto sa teší na dva dni voľna po zápase z Kazachstanom. Dušuje sa však, že nebude "okukávať baby".

Na štvrtok vedenie výpravy nachystalo voľno s vynechaním tréningu. Treba vypnúť a hodinový tréning je v piatok, pričom cez víkend sú na programe zápasy s Bieloruskom a Švajčiarskom. Všeobecne označované ako kľúčové v boji o základný cieľ šampionátu, teda postup do štvrťfinále a s ním pravdepodobne spojenú aj priamu kvalifikáciu na ZOH 2014 v Soči.

"Teším sa na to voľno. Konečne bude čas niekam vybehnúť. Ale vôbec netuším, čo bude pre mňa prioritou, či prístav, trhy, alebo dáke pamiatky. Ale po babách kukať nebudem... Vážne... Nie, nemáme to zakázané, to nie... ale ja sa nechcem obzerať po dievčatách. Som tu na hokej a dievčatá idú stranou," opakovane presviedčal TASR.

Tatar patrí v doterajšom priebehu šampionátu k výrazným postavám slovenského hokeja! Tatar patrí v doterajšom priebehu šampionátu k výrazným postavám slovenského hokeja!Autor: TASR

Doteraz naozaj nebolo príliš kedy riešiť mimohokejové záujmy, v piatok bol prvý zápas, v nedeľu a v pondelok dva za sebou a v stredu nasleduje ďalší: "Zatiaľ som nevidel ani centrum, je to len o autobuse z hotela do haly a späť." Pritom Slováci bývajú prakticky mimo diania, teda v letiskovej štvrti...

No vo štvrtok si prídu slovenskí hokejisti na svoje, o tom je Tomáš Tatar presvedčený: "Máme ísť jazdiť motokáry, mňa práve takéto veci lákajú."

dnes 00:00 Servis

E-cigareta má desať rokov: 5 vecí, ktoré by ste mali vedieť!

Elektronické cigarety sa tešia čoraz väčšej obľube. Majú byť zdravšou a bezpečnejšou alternatívou k tabakovým cigaretám.

E-cigareta má desať rokov: 5 vecí, ktoré by ste mali vedieť!
Mladé Rakúšanky už hľadá aj Interpol: Mrazivý odkaz na Facebooku tesne pred zmiznutím!

Rakúske tínedžerky sľubovali, že pôjdu do Sýrie pomôcť miestnym rebelom. Pred niekoľkými dňami skutočne zmizli.

Sviatky prežiť, nie prežuť: Ako si v zdraví dopriať veľkonočné hodovanie?

Bez niektorých dobrôt si veľkonočné sviatky nevieme predstaviť. Sú lákavé, chutné a voňavé. No zdravé ani náhodou. Dožičte si ich, ale s mierou.

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY

Cez týždeň aj prehánky a búrky

Nový pracovný týždeň nám prinesie poväčšine pooblačné až oblačné počasie, cez deň miestami prehánky či búrky.