POSLAŤ TIP
25.07.2014
Jakub
Odporučiť na Facebooku 0

Tomáš Tatar: Baby ma nezaujímajú, prišiel som hrať hokej!

Tomáš Tatar: Baby ma nezaujímajú, prišiel som hrať hokej! Tomáš Tatar sa o baby nezaujíma, dôležitejší je podľa neho hokej.Autor: tasr
08.05.2012, 14:25 | Tomáš Tatar, mladý hokejista, hravý na ľade a veselý v živote. Na MS v Helsinkách si zatiaľ veľa zábavy mimo svojho poslania neužil. 

A preto sa teší na dva dni voľna po zápase z Kazachstanom. Dušuje sa však, že nebude "okukávať baby".

Na štvrtok vedenie výpravy nachystalo voľno s vynechaním tréningu. Treba vypnúť a hodinový tréning je v piatok, pričom cez víkend sú na programe zápasy s Bieloruskom a Švajčiarskom. Všeobecne označované ako kľúčové v boji o základný cieľ šampionátu, teda postup do štvrťfinále a s ním pravdepodobne spojenú aj priamu kvalifikáciu na ZOH 2014 v Soči.

"Teším sa na to voľno. Konečne bude čas niekam vybehnúť. Ale vôbec netuším, čo bude pre mňa prioritou, či prístav, trhy, alebo dáke pamiatky. Ale po babách kukať nebudem... Vážne... Nie, nemáme to zakázané, to nie... ale ja sa nechcem obzerať po dievčatách. Som tu na hokej a dievčatá idú stranou," opakovane presviedčal TASR.

Tatar patrí v doterajšom priebehu šampionátu k výrazným postavám slovenského hokeja! Tatar patrí v doterajšom priebehu šampionátu k výrazným postavám slovenského hokeja!Autor: TASR

Doteraz naozaj nebolo príliš kedy riešiť mimohokejové záujmy, v piatok bol prvý zápas, v nedeľu a v pondelok dva za sebou a v stredu nasleduje ďalší: "Zatiaľ som nevidel ani centrum, je to len o autobuse z hotela do haly a späť." Pritom Slováci bývajú prakticky mimo diania, teda v letiskovej štvrti...

No vo štvrtok si prídu slovenskí hokejisti na svoje, o tom je Tomáš Tatar presvedčený: "Máme ísť jazdiť motokáry, mňa práve takéto veci lákajú."

včera 17:00 Čas pre ženy

Manuál pre hanblivky: Ako dať najavo, čo vás v sexe vzrušuje? Takto to pochopí každý chlap!

Prekáža vám niečo, čo partner robí v posteli, a neviete, ako mu to povedať? Alebo po niečom už dlho túžite, no hanbíte sa o to požiadať? Konajte!

Manuál pre hanblivky: Ako dať najavo, čo vás v sexe vzrušuje? Takto to pochopí každý chlap!
Párik si užíval sex na pláži: Pohoršená babička ich nahrala na mobil a zavolala políciu!

Sex na pláži je fantáziou mnohých. No málokto túži po tom, ho pri tom sledovali rodiny s deťmi oddychujúce v okolí.

Krúžok šikovných rúk: Prečo si to zadaní muži robia sami?

Všetci muži masturbujú a nič na tom nemení fakt, že sú zadaní alebo sa s vami včera milovali dve hodiny v kuse. Vieme prečo!

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY

Zistili, kde je vrak lietadla!

Alžírske letecké úrady oznámili, že stratili radarový kontakt s lietadlom alžírskych aeroliniek (let AH 5017), ktoré letelo...