POSLAŤ TIP
24.04.2014
Juraj
0

Tomáš Tatar: Baby ma nezaujímajú, prišiel som hrať hokej!

Tomáš Tatar: Baby ma nezaujímajú, prišiel som hrať hokej! Tomáš Tatar sa o baby nezaujíma, dôležitejší je podľa neho hokej.Autor: tasr
08.05.2012, 14:25 | Tomáš Tatar, mladý hokejista, hravý na ľade a veselý v živote. Na MS v Helsinkách si zatiaľ veľa zábavy mimo svojho poslania neužil. 

A preto sa teší na dva dni voľna po zápase z Kazachstanom. Dušuje sa však, že nebude "okukávať baby".

Na štvrtok vedenie výpravy nachystalo voľno s vynechaním tréningu. Treba vypnúť a hodinový tréning je v piatok, pričom cez víkend sú na programe zápasy s Bieloruskom a Švajčiarskom. Všeobecne označované ako kľúčové v boji o základný cieľ šampionátu, teda postup do štvrťfinále a s ním pravdepodobne spojenú aj priamu kvalifikáciu na ZOH 2014 v Soči.

"Teším sa na to voľno. Konečne bude čas niekam vybehnúť. Ale vôbec netuším, čo bude pre mňa prioritou, či prístav, trhy, alebo dáke pamiatky. Ale po babách kukať nebudem... Vážne... Nie, nemáme to zakázané, to nie... ale ja sa nechcem obzerať po dievčatách. Som tu na hokej a dievčatá idú stranou," opakovane presviedčal TASR.

Tatar patrí v doterajšom priebehu šampionátu k výrazným postavám slovenského hokeja! Tatar patrí v doterajšom priebehu šampionátu k výrazným postavám slovenského hokeja!Autor: TASR

Doteraz naozaj nebolo príliš kedy riešiť mimohokejové záujmy, v piatok bol prvý zápas, v nedeľu a v pondelok dva za sebou a v stredu nasleduje ďalší: "Zatiaľ som nevidel ani centrum, je to len o autobuse z hotela do haly a späť." Pritom Slováci bývajú prakticky mimo diania, teda v letiskovej štvrti...

No vo štvrtok si prídu slovenskí hokejisti na svoje, o tom je Tomáš Tatar presvedčený: "Máme ísť jazdiť motokáry, mňa práve takéto veci lákajú."

dnes 14:00 Váš Čas

Šofér autobusu ohrozoval životy cestujúcich: Telefonáty a trkotanie za volantom!

Nepoučiteľní vodiči! Autobusári z košického dopravného podniku hazardujú so životmi pasažierov.

Šofér autobusu ohrozoval životy cestujúcich: Telefonáty a trkotanie za volantom!
Zdena Studenková sa ťažko zranila a ruší predstavenia! Čo sa s ňou tak náhle stalo?!

Pre Zdenu Studenkovú sa Veľká noc neskončila šťastne. Počas sviatkov si totiž zlomila ruku, ktorá jej značne komplikuje život.

Život je výzva: Prečítajte si 46 inšpiratívnych rád a môžete ním aj vy prechádzať s úsmevom

,,Zapál sviečky, navleč nové posteľné obliečky, daj si pekné spodné prádlo. Nešetri si to na vzácne príležitosti. To dnešok je vzácny."

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY

Vydatá žena: Manžel ma jedenásť rokov nútil k orálnemu sexu!

Vydatá žena (30) tvrdila, že ju manžel jedenásť rokov proti jej vôli nútil k orálnemu sexu. Manžel vyviazol bez trestu! Ako je to možné?

Vysokoškoláčka sa ubránila prepadnutiu originálnym spôsobom: Chlipník pred ňou od strachu zutekal!

Prepadnutá vysokoškoláčka (20) z mesta na južnom Slovensku sa v Bratislave ubránila sexuálnemu obťažovaniu originálnym spôsobom.

Zverejnili 500 eštebákov

Ústav pamäti národa zverejnil ďalšie mená príslušníkov komunistickej ŠtB. Na internetovej stránke ÚPN si tak ľudia môžu najnovšie...