POSLAŤ TIP
29.07.2014
Marta
Odporučiť na Facebooku 0

Tomáš Tatar: Baby ma nezaujímajú, prišiel som hrať hokej!

Tomáš Tatar: Baby ma nezaujímajú, prišiel som hrať hokej! Tomáš Tatar sa o baby nezaujíma, dôležitejší je podľa neho hokej.Autor: tasr
08.05.2012, 14:25 | Tomáš Tatar, mladý hokejista, hravý na ľade a veselý v živote. Na MS v Helsinkách si zatiaľ veľa zábavy mimo svojho poslania neužil. 

A preto sa teší na dva dni voľna po zápase z Kazachstanom. Dušuje sa však, že nebude "okukávať baby".

Na štvrtok vedenie výpravy nachystalo voľno s vynechaním tréningu. Treba vypnúť a hodinový tréning je v piatok, pričom cez víkend sú na programe zápasy s Bieloruskom a Švajčiarskom. Všeobecne označované ako kľúčové v boji o základný cieľ šampionátu, teda postup do štvrťfinále a s ním pravdepodobne spojenú aj priamu kvalifikáciu na ZOH 2014 v Soči.

"Teším sa na to voľno. Konečne bude čas niekam vybehnúť. Ale vôbec netuším, čo bude pre mňa prioritou, či prístav, trhy, alebo dáke pamiatky. Ale po babách kukať nebudem... Vážne... Nie, nemáme to zakázané, to nie... ale ja sa nechcem obzerať po dievčatách. Som tu na hokej a dievčatá idú stranou," opakovane presviedčal TASR.

Tatar patrí v doterajšom priebehu šampionátu k výrazným postavám slovenského hokeja! Tatar patrí v doterajšom priebehu šampionátu k výrazným postavám slovenského hokeja!Autor: TASR

Doteraz naozaj nebolo príliš kedy riešiť mimohokejové záujmy, v piatok bol prvý zápas, v nedeľu a v pondelok dva za sebou a v stredu nasleduje ďalší: "Zatiaľ som nevidel ani centrum, je to len o autobuse z hotela do haly a späť." Pritom Slováci bývajú prakticky mimo diania, teda v letiskovej štvrti...

No vo štvrtok si prídu slovenskí hokejisti na svoje, o tom je Tomáš Tatar presvedčený: "Máme ísť jazdiť motokáry, mňa práve takéto veci lákajú."

dnes 06:00 Správy

Prvé FOTKY z egyptskej izby smrti: Tu zomrela Monika († 36) s Klárkou († 8)

Dve manželské postele v spálni, luxusne vyzerajúca kúpeľňa, veľký bazén s atrakciami.

Prvé FOTKY z egyptskej izby smrti: Tu zomrela Monika († 36) s Klárkou († 8)
Slovenská amazonka šokovala Talianov: Policajti len vyjavene čumeli!

Policajti na moste neďaleko talianskych Benátok zostali šokovaní, keď ich zavolali k jazdkyni na koni.

Trpký koniec vdovca po Bartošovej: Rychtář pôjde zametať ulice!

Josef Rychtář (56) pôjde zametať ulice! Najvyšší súd mu totiž včera potvrdil trest za napadnutie fanatického obdivovateľa Zdeňka Macuru (39). 

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY

Dnes nás opäť čakajú búrky

Dnes bude pokračovať včerajší ráz počasia. Stále bude príjemne teplo, ale daždivo.