24.07.2014
Vladimír
Odporučiť na Facebooku 0

USA - Slovensko ONLINE: Paráda, zdolali sme Američanov!

USA - Slovensko ONLINE: Paráda, zdolali sme Američanov! Dominik Graňák (v strede) strieľa prvý gól Slovákov za chrbát brankára USA Jimmiho Howarda.Autor: TASR
07.05.2012, 18:30 | Slovenskí hokejisti nastúpili na svetovom šampionáte v Helsinkách na svoj tretí zápas. Stretnutie s USA vám Čas.sk priniesol od 19.15 hod ONLINE.

2:4
(1:3, 1:0, 0:1)

USA       SVK

Ďakujeme vám za pozornosť. Najbližší online prenos vám prinesieme v stredu 9. mája o 15:15. Slovensko nastúpi proti Kazachstanu.

60

Zápas sa skončil.

59

Šatan

59

Howard odišiel z brány, po americkom tlaku sme sa dokázali uvoľniť. O výsledku rozhodol Šatan, ktorý trafil prázdnu bránu.

59

Šatan spoza brány nahrával pred bránu, puk získali Američania.

58

Pacioretty trafil len Lacovi do lapačky, dokázali sme sa uvoľniť.

58

Američania sa nasťahovali do nášho obranného pásma.

57

Fowlerova tečovaná strela dostala Americanov do útočného pásma.

57

Miklík v nájazde dvoch na jedného prekonal Howarda, trafil však len spojnicu.

56

Na strely vedieme 31:18.

56

Haščák ohrozil Howarda, ostali sme v útočnom pásme.

55

Laco vychytal obrovskú príležitosť Atkinsona, ktorý sa uvoľnil pred našou bránou. Ubránili sme sa zakázaným uvoľnením.

54

Oba tímy hrajú opäť v plnej sile.

54

Sekera sa vrátil z trestnej lavice na ľad. Od modrej čiary strieľal Sersen, získali sme útočné pásmo.

53

Fowler sa vyrútil na Laca, po jeho páde bola posunutá brána.

52

Bližňák vyhral vhadzovanie, na americkú bránu rýchlo vyrazil Bartovič. Faulom ho dokázal zastaviť až Howard, za ktorého ide sedieť Ryan.

52

Atkinson si vypýtal faul, na trestnú lavicu odchádza Sekera.

51

Americkú bránu ešte ohrozil Šatan.

51

Surového prihrávka preskočila hokejku Hudáčka. Bol pred Howardom jeden na jedného.

50

Pacioretty skúsil strieľať, bránu netrafil.

50

Šťastného strela prekonala Laca, pomohla nám žŕdka.

49

Presilová hra sa skončila. Puk vyniesli von Abdelkader so Slaterom. Američania ostali v útočnom pásme.

49

Šatan ohrozil Howarda, obrana ho ale ubránila.

48

Sekera si nerozumel s Chárom, stratili sme útočné pásmo.

48

Puk dostali na opačnú stranu ihriska Slater s Thompsonom.

48

Pred bránou bol dôrazný Vydarený.

48

Baranka trafil zadný mantinel, odrazený puk sa snažil dostať do brány Miklík. Howard si dal pozor.

47

Pálil Starosta, jeho strelu zblokoval Dwyer.

46

Chára strieľal zvoleja, tečovali Američania.

45

Atkinson trafil Cháru hokejkou do tváre. Vyslúžil si štvorminútový trest.

45

Americký tlak pokračuje. Väčšinu času sa hrá v našom obrannom pásme.

45

Vytvorili sme si šancu, Radivojevič vystrelil mimo.

44

Butlerovu strelu vychadzoval Radivojevič.

42

Tatar sa hral s pukom v obrannom pásme, nakoniec ho Američania obrali a trafili konštrukciu brány.

41

Dostali sme sa do útočného pásma, Šatana ale zastavil Okposo. Vystreliť ešte skúsil Hudáček.

41

Ubránili sme sa dohrávanej presilovej hre z druhej tretiny.

40

Začala sa tretia tretina.

40

40

Druhá tretina sa skončila.

39

Radovojevič vyniesol puk do útočného pásma, Kopeckého prvý pokus nevyšiel, druhá príležitosť však už bola výraznejšia. Howard puk chytil.

39

Šťastný

39

Šťastný využil presilovú hru a znížil na rozdiel jedného gólu.

38

Bartovič odchádza na trestnú lavicu. Poslednú minútu druhej tretiny odohráme v oslabení o dvoch hráčov.

38

Prvé vylúčenie prichádza na našej strane. Za podrazenie odchádza na trestnú lavicu Starosta.

38

Howardovi vypadol puk, prázdnu bránu nedokázal trafiť Šatan.

37

Hudáčkova individuálna akcia sa neskočila zakončením.

36

Chárovi sa podarilo streliť len do Thompsona, Howarda sme už dlhšie neohrozili.

35

Američania naďalej tlačia, puk ostal sám pred našou bránou. K zakončeniu sa ale už nikto nedostal.

35

Bartovič zastavil Slatera, Američania sa ale nášmu útoku ubránili.

33

Faulk strieľal od modrej čiary, mieril však nepresne.

32

Kopecký vypichol puk a vyniesol ho do útočného pásma. Tam sme nič nevymysleli.

32

Američania zvýšili tempo, viac sa hrá pre Lacovou bránou.

31

Bartovič si po naznačenej strele puk ešte potiahol a Howardovu pozornosť vyskúšal až následne.

30

Nedarí sa nám dostať k puku, prevahu majú Američania.

29

Laco vychytal aj Paciorettyho a následne aj Rayna.

29

Laco vytiahol ďalší výborný zákrok.

28

Johnsonovi strelu zastavil Šatan a založil protiútok bez zakončenia.

27

Baranka tvrdo pálil, Howard puk vyrazil.

25

Laco odolal Atkinsonovi a následne aj Slaterovi.

24

Baranka uvoľnil Radivojeviča, ktorý v nájazde Howarda neprekonal.

23

Na ľade bolo šesť amerických hráčov, rozhodcovia si to nevšimli.

23

Palmieri sa perfektne uvoľnil a skúsil prekvapiť Laca.

22

V príležitosti bol Tatar, vzápätí netrafil bránu Mikúš.

21

Hudáček získal svojou strelou útočné pásmo.

21

Blízko ku gólu bol Šťastný. Lacovi sa zle odrazil puk, nakoniec si s ním poradil.

19

Koniec tretiny sa hrá pred americkou bránou. Po viacerých strelách dokázal Howarda prekonať Sekera.

19

Hudáček strieľal a puk tečoval Faulk. Po ňom ešte skúšal Surový.

18

Baranka mieril veľmi dobre, Howard puk kryl.

18

Petry sa prebil do ideálnej gólovej pozície, dokázali sme odolať.

17

Naše vedenie o dva góly netrvalo ani minútu. Na jeden gól znížil po našej nedôslednej obrane Faulk.

17

Faulk

16

Radivojevič

16

Radivojevič sa dostal so Sekerom do prečíslenia, rozhodol sa ale neprihrať a strieľať. Howard puk nedokázal chytiť.

16

Graňák strieľal, výborne dorážal Bližňák.

15

Tatar prenikol do útočného pásma, zastavil ho Johnson. Slovenskí hokejisti ale neprestali tlačiť a ešte Howarda ohrozili.

14

Surový sa dostal k puku, mieril nepresne.

13

Radivojevič s Handzušom založili skvelý protiútok, pred bránou ale už nič nevymysleli.

12

Mikúš prihrával Tatarovi, ten ale pred bránou nestihol tečovať.

11

Američania mali obrovskú šancu vyrovnať. Šťastného vychytal Laco.

10

Lasch urobil chybu a o puk ho obral Sekera, ktorý ho ale ďaleko nevyniesol.

9

Naši hráči si nerozumeli v rozohrávke a postarali sa o prvé zakázané uvoľnenie zápasu.

9

Atkinsovu strelu ľahko chytil Laco.

9

Miklík sa postaral o ďalšiu gólovú šancu Slovenska. Jeho pokus bol však zblokovaný.

8

Na Ryanovu rýchlu strelu dobre reagoval Laco.

8

Johnson otvoril strelecké skóre USA.

7

Handzušova strieľaná prihrávka si nenašla zakončovateľa. Výborne to načasoval.

1

Graňák

6

Vhadzovanie pred súperovou bránou sme prehrali, musíme sa brániť ďalšiemu americkému útoku.

5

Američania hrozili prečíslením, k strele sa dostal Palmieri.

4

Puk je zatiaľ viac na americkej strane, do útoku sa dostávame ťažko.

3

Bližňák sa snažil v útočnom pásme prihrávať, k puku sa dostali Američania.

2

Americkú akciu zastavil ofsajd.

1

A hneď GÓL! Hudáček naskočil na ľad priamo zo striedačky a išiel hneď na americkú bránu. Howard nemal puk pod kontrolou, prvý ho uvidel Graňák, dorazil ho a skóroval.

Zápas Slovenska proti USA sa práve začal.

Zápas si zahrá už aj Handzuš. Nastúpi v prvej formácii.

Do brány nastúpil Laco a Howard.

Hráči už nastupujú na ľad.

Vítame vás z helsinskej Hartwall arény, kde sa o chvíľu začne zápas Slovenska proti USA. Súboj pre vás komentuje Mário Šmýkal.

dnes 11:40 Šport

Alena, už si len minulosť: Gigi Buffon bez hanby vyvádza s milenkou na jachte!

Grécke pláže, sexi žena, vášnivé bozky! Túto kombináciu taliansky brankár Gigi Buffon (36) miluje.

Ďalší šok pre príbuzných obetí z letu MH17: Z ich účtov miznú peniaze!

Pozostalí boli upozornení, aby po tragédii zablokovali platobné karty aj telefónne čísla blízkych, ktorí tragicky zahynuli v zostrelenom lietadle.

Trápenie roztomilej bacuľky Sookie z Gilmoriek: Kvôli nadváhe si prešla peklom!

Pre herečku z obľúbeného seriálu bola mladosť hotovým slzavým údolím. Ako sa so svojím trápením vyrovnala?