Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
POSLAŤ TIP
01.12.2015
Edmund

Zápas očami majstra sveta Mira Hlinku: Mali sme rezervy

Diskusia (3)
Zápas očami majstra sveta Mira Hlinku: Mali sme rezervy Miroslav Hlinka so svojou kompletnou medailovou zbierkou z MS.Autor: acs
05.05.2012, 00:00 | Nebyť Hamerlíka, mohli sme dostať oveľa viac gólov. K piatkovému zápasu s Kanadou sa vyjadril Miroslav Hlinka.

Na prvý zápas a hneď proti Kanade to nebolo zlé, aj keď bolo cítiť veľký rešpekt zo silného súpera. Konečný výsledok nie je až taký dôležitý, ale miestami sa hralo len na jednu bránku a nebyť prehnanej kanadskej kreativity a snahy hrať až do prázdnej bránky, skóre by bolo oveľa vyššie.

Treba zdôrazniť, že na začiatok turnaja sme odolali jednému z najväčších favoritov a môžeme stavať hlavne na dobrom pohybe s agresivitou, ktorá by mala byť prvotným znakom našej hry do ďalších zápasov. Zlepšiť musíme hlavne početnosť streľby, pretože 10 striel za 40 minút hry je príliš málo a potom klesá aj šanca na skórovanie.

Vyvarovať by sme sa mali aj strát pukov okolo útočnej a obrannej modrej čiary, pretože po takýchto stratách sme dvakrát inkasovali a nebyť Hamerlíka v bránke, gólostroj Kanady mohol byť na svete! Chalani si určite radi oddýchnu, niektorí sa ešte zaklimatizujú po príletoch zo zámoria a ďalší zápas odohrajú v lepšej pohode...

Autor: Nový Čas
dnes 17:25 Život Brad Pitt sa bez servítky rozhovoril o háklivej téme: Za toto môže prísť o tisíce fanúšikov!

Patrí medzi najobľúbenejších hercov Hollywoodu a nebojí sa hazardovať so stabilnou základňou svojich fanúšikov. Toto možno prehnal!

Brad Pitt sa bez servítky rozhovoril o háklivej téme: Za toto môže prísť o tisíce fanúšikov!
Krásnu političku († 30) postihla brutálna smrť: Po vyčíňaní manžela ju nik nespoznal!

Manžel chorobne žiarlil na svoju krásnu manželku. Urobil niečo ohavné a potom obaja zahynuli.

Futbalista sa rozhodol bojovať proti nespravodlivosti kuriózne: Rozhodkyňa dostala úder penisom!

Španielska futbalová asociácia sa rozhodla na celý rok diskvalifikovať zo všetkých oficiálnych súťaží a hier futbalistu z Andalúzie.

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
FIFA vybrala tri najkrajšie góly roka: Tieto akcie postavili zo sedadiel každého fanúšika!

Florenzi, Lira alebo Messi? To sú traja kandidáti na najkrajší gól roka 2015, ktorých FIFA zverejnila. Kto z nich napokon získa cenu Ferenca Puskása?

Majú to v krvi! Luca Zidane takmer napodobnil slávnu hlavičku otca

Má to v krvi po otcovi. Luca Zidane (17), syn legendárneho futbalistu Zinedina, takmer napodobnil otcovu slávnu hlavičku.

Prezident sa nudil na futbale, a tak urobil niečo šokujúce

“Futbal nie je najdôležitejší na svete. Nezachraňujeme životy ako doktori, ale našou úlohou je zabávať fanúšikov. Vďaka nám môžu...