Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Anketa OTO 15. ročník POSLAŤ TIP
25.01.2015
Gejza

Nový Čas - 17. 04. 2012

Nový Čas - 17. 04. 2012 Titulka 17. 04. 2012Autor: Nový Čas

Titulka 17. 04. 2012 Titulka 17. 04. 2012Autor: Nový Čas

dnes 11:00 Správy Ako žijú moslimovia v našej krajine? K Slovákom cítia nedôveru!

Európu obchádza strach z islamských radikálov. Po krvavých útokoch v Paríži viaceré krajiny začali hon na možných teroristov, hrozba ďalšieho krviprelievania visí vo vzduchu. 

Ako žijú moslimovia v našej krajine? K Slovákom cítia nedôveru!
Pikošky o seriáli Horná Dolná: Prečo v dedine stále máta prázdny hrob?

Na televízne obrazovky konečne dorazila poriadna zábava! Markizácky seriál Horná Dolná je trhák. Už po dvoch dieloch sa vyšplhal v sledovanosti na Búrlivé víno. 

Likvidačný faul pripravil Dudu o Európsku ligu: Za túto odpornosť by mal ísť Limberský pred súd!

Podľa poľských médií môže Duda zabudnúť na februárový štart v šestnásťfinále Európskej ligy proti holandskému Ajaxu Amsterdam.

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Je zimné potenie nebezpečné? Zistite, kde na tele sa môže objaviť a ako sa ho môžete zbaviť!

Potíte sa aj v zime? Objavujú sa Vám prepotené fľaky v podpazuší, aj keď sa práve nenamáhate a v chladnom prostredí? Sú Vaše ruky a nohy neustále premočené, studené a neumožňujú Vám ani tak bežnú činnosť ako je obyčajné podanie ruky, bez toho aby ste o tom museli neustále premýšľať? A čo vaša hlava? Potí sa kedykoľvek na potenie len pomyslíte? Ak teraz súhlasne prikyvujete, rozhodne čítajte ďalej!

Hudobní nadšenci pozor! Udalosť roka zo sveta hudby je tu

Štartujú totiž Hudobné ceny Europy 2 a Evropy 2 za rok 2014. Dňom 19.1.začalo hlasovanie o víťaza tejto prestížnej ankety. Výhercov kategórií majú v rukách už tretíkrát tí najpovolanejší - poslucháči a fanúšikovia hudby.

5 superdžobov blízkej budúcnosti

Magazín Time dal dohromady 5 zamestnaní, o ktorých sa veľa nepíše a v ponukách inzercie by ste ich nikdy nenašli. Sú to pozície,...