Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Miss Leta 2015
POSLAŤ TIP
04.08.2015
Dominik,Dominika

Nový Čas - 17. 04. 2012

Nový Čas - 17. 04. 2012 Titulka 17. 04. 2012Autor: Nový Čas

Titulka 17. 04. 2012 Titulka 17. 04. 2012Autor: Nový Čas

Autor: Nový Čas
dnes 07:00 Čas pre ženy Veľký horoskop na august: Komu hrozí nevera a kto si užije mesiac plný lásky? Na toto si dajte pozor!

Na čo by ste sa v auguste mali pripraviť a s čím si naopak starosti robiť nemusíte?

Veľký horoskop na august: Komu hrozí nevera a kto si užije mesiac plný lásky? Na toto si dajte pozor!
Nevidiaci manželia z Prievidze si privyrábajú netradičným spôsobom: Na toto nám zrak netreba!

Všetko čo robia, robia s úsmevom. Nevidiaci manželia Július (68) a Katarína (60) Lackovci z Prievidze sú šťastní aj napriek hendikepu.

Ján († 29) sa mal o mesiac ženiť, no osud rozhodol inak: Sen, ktorý už nikdy nesplní...

Jána († 29) z obce Čaka (okr. Brezno) si rodina aj jeho snúbenica budú navždy pamätať ako usmievavého človeka s veľkým srdcom.

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Vodič nestihol zabrzdiť a poškodil nové auto. Nahradili mu aj spoluúčasť

Dopravné zápchy sú našou každodennou realitou a nevyhne sa im takmer žiadny motorista. Neustále dokola spojka, plyn, spojka, brzda, plyn.. Takýto štýl jazdy si vyžaduje maximálne sústredenie. Stačí malá nepozornosť a máte o starosť navyše. Potvrdiť to môže aj pán Michal, ktorý nestihol včas zabrzdiť a so svojím novým Rapidom narazil do auta pred ním. Opravu zveril autorizovanému servisu a urobil dobre. ŠKODA mu okrem poškodených častí nahradila aj spoluúčasť.

Zo Šamorína priamo na olympijské hry

Tento víkend sa bude v šamorínskom ELEMENTS RESORT niesť v duchu súťaží, koní, športu a pohybu. Okrem toho, že v rámci štvordňových pretekov v skoku na koni Summer Masters 2015 spoznáme účastníka budúcoročných letných olympijských hier v Rio de Janeiro, si na svoje prídu aj milovníci voľnej zábavy pri vode. 

Sulík: Trhnite si nohou

Utečenci rozhodne nie sú v tomto momente najväčším problémom našej spoločnosti.