Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
POSLAŤ TIP
21.11.2014
Elvíra
Odporučiť na Facebooku 0

Škandál v domove: Mladíka obvinili zo zneužitia troch detí!

Škandál v domove: Mladíka obvinili zo zneužitia troch detí! Mladík je podozrivý zo sexuálneho zneužitia troch detí (Ilustračné foto).Autor: Shutterstock
29.03.2012, 10:05 | Polícia zatkla mladíka (17) z detského domova. Je obvinený zo sexuálneho zneužitia troch detí vo veku od osem do 12 rokov.

Škandál vypukol v Detskom domove v Snine. Podľa policajného vyšetrovateľa 17-ročný mladík, ktorý pochádza z okresu Humenné, sexuálne zneužil tri deti!

Mladík je obvinený, že najskôr niekoľkokrát zneužil chlapca (12). V druhom prípade mal stvárať sexuálne neprístojnosti s 9-ročným dievčatkom. A tento mesiac sa mal sexuálne veľmi nevhodne správať k 8-ročnému chlapcovi. Pretože ide o deti, zverejnenie podrobností považujeme za nevhodné. Neprístojnosti sa mali odohrávať vlani a tento mesiac.

Obvinený zo sexuálneho zneužitia je v cele policajného zaistenia a vyšetrovateľ odporučil prokurátorovi navrhnúť väzobné stíhanie obvineného mladíka.   

"Nič nezamlčujeme. Akonáhle sa podozrenie prevalilo, poskytli sme polícii všetky potrebné informácie. Čakáme ako prípad špecialisti uzatvoria," povedala pre Čas.sk Anna Fariničová, riaditeľka Detského domova v Snine. 

dnes 08:00 Váš Čas Lucia pár dní po pôrode opustila partnera: Nový muž ju o svojej láske presvedčil jedinou vetou!

Po veľkom sklamaní a smútku prišla obrovská radosť.

Lucia pár dní po pôrode opustila partnera: Nový muž ju o svojej láske presvedčil jedinou vetou!
Šokujúce priznanie Phelpsovej milenky: Narodila som sa s penisom!

Bude mať z toho slávny plavec nočné mory?! 

Fanúšikovia v AHL sa išli od smiechu zblázniť: Takúto komickú scénku počas prestávky ešte nevideli

Zdriemol si. A vôbec mu nevadilo, že jeho kolega sa s ním preháňa v zaplnenej aréne po ľade.

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Expolicajta súdia za korupciu pri vybavovaní skúšky na vysokej škole

Podmienečný trest na jeden rok a peňažný trest 2-ticíc eur uložil sudca expolicajtovi Matúšovi D. (26) z Košíc za korupciu súvisiacu so skúškou na vysokej škole. 

Polícia zatkla Čecha za pokus o vlámanie: Zavrel sa na toaletu, o chvíľu bol mŕtvy

Strieľajúcim perom sa usmrtil vo štvrtok muž na policajnej stanici v českom meste Úpice, kam ho predviedli v súvislosti s vlámaním. 

Ruské sankcie zničia aj nás

V poslednom čase som v médiách narazil na niekoľko čudesných analýz, ktoré sa snažia navodiť dojem, že ekonomické sankcie voči...