POSLAŤ TIP
20.08.2014
Anabela
Odporučiť na Facebooku 21

Miroslava († 37), ktorý ušiel zo psychiatrie, našli mŕtveho

Miroslava († 37), ktorý ušiel zo psychiatrie, našli mŕtveho Pacienta hľadali desiatky policajtov i kynológovia so psami, podľa riaditeľa nemocnice však nie je pre okolie nebezpečný.Autor: juh, anc
24.03.2012, 07:34 | Miroslava C. († 37) z Kysuckého Nového Mesta, ktorý ušiel z Psychiatrickej nemocnice v Hronovciach, našli mŕtveho.

Pacient Miroslav C. († 37) , ktorý ušiel z nemocnice so sklom z rozbitej fľašky,  si podľa predbežných zistení, sám ublížil na zdraví. Už počas pátrania policajti našli v smere jeho úteku krvavé stopy. Napokon telo pacienta našli neďaleko liečebne. 

V zariadení v Hronovciach (okres Levice) Miroslav pobudol len dva dni. Psychicky chorý pacient, ktorý sa už predtým zo svojej choroby liečil, prišiel do Hronoviec dobrovoľne. Vzhľadom na to, že jeho stav nebol vážny, bol hospitalizovaný na otvorenom oddelení s voľnejším liečebným režimom. Miroslav však vo štvrtok pred šiestou hodinou pri rannej hygiene využil zhon v zariadení a cez okno na toaletách ušiel. Len tak, ako bol, teda iba v pyžame a papučiach. 


dnes 14:25 Zaujímavosti Pri pohľade na tieto autá si budete ťukať na čelo: Ozruty s najväčšími diskami!

Medzi prvotné vylepšenie automobilu, v rámci tuningu, patrí jednoznačne výmena kolies.

Pri pohľade na tieto autá si budete ťukať na čelo: Ozruty s najväčšími diskami!
Osud detského herca zo Slunce, seno...: Prečo zo dňa na deň sekol s kariérou a ako vyzerá dnes?

Prvú úlohu získal, keď bol ešte bábätko! Čo sa stalo s detským hercom, ktorý si zahral aj v slávnej trilógii Slunce, seno...?

Záhada strateného malajzijského boeingu pokračuje:  Polícia má ďalšie podozrenie!

Malajzia vyšetruje údajné hackerské napadnutie počítačov a e-mailových adries pracovníkov zapojených do pátrania po nezvestnom lete MH370.

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Smrť kosí na cestách: Autá zrazili dvoch chodcov, cyklista zletel do priekopy!

Na cestách vyhasli životy dvoch chodcov Petrov († 45, † 88). Po náraze do betónu zomrel cyklista Michal († 52), ktorý vletel do priekopy.

Ďalší šialenec na diaľnici: Osobným autom sa rútil rýchlosťou 206 km/hod

Osobné auto, ktoré sa v noci po diaľnici D1 hnalo rýchlosťou 206 km/h, zastavili diaľniční policajti z Trenčína. Šofér prišiel o vodičák!

Obrovský mrak nad Michalovcami

Obrázok ako z katastrofického filmu. Mrak vystrašil ľudí v Michalovciach.