Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Novy cas spravy
POSLAŤ TIP
01.12.2015
Edmund

Polícia: Traja 14-roční chlapci prepadli muža, hrozili mu nožom!

Diskusia (2)
Polícia: Traja 14-roční chlapci prepadli muža, hrozili mu nožom! Podľa polície sa tínedžeri obeti vyhrážali nožom (ilustračné foto).Autor: pz/čas.sk
05.03.2012, 10:38 | Krátko po nočnej lúpeži v Šahách (okres Levice) policajti chytili troch 14-ročných podozrivých tínedžerov. Už sú obvinení a hrozí im väzenie.

Polícia v Šahách prijala v nedeľu krátko po druhej hodine v noci oznámenie, že muž (40)  na ulici kpt. Nálepku bol lúpežne prepadnutý. Muža pri návrate domov pri vchodových dverách paneláku prepadla trojica mladíkov. Z vrecka mu vytrhli peňaženku s dokladmi a 80 aurami. Keď manželka olúpeného muža otvorila okno a kričala o pomoc, mladíci sa rozpŕchli. Zakrátko policajná hliadka v uličkách mesta spozorovala trojicu mladíkov. Keď dostali policajti oznámenie o lúpeži, išli za podozrivými domov. Keď chlapci zbadali policajnú hliadku, odhodili nôž, ktorým sa mužovi vyhrážali. Ten policajti na ulici aj našli.

Štrnásťročných Mária, Petra a Denisa vyšetrovateľ obvinil z lúpeže. V prípade dokázania viny im hrozí polovica z trestu 7 až 12 rokov. O prípade informovala nitrianska krajská policajná hovorkyňa Renáta Čuháková.

Autor: Čas.sk, vr
dnes 13:00 Šport Tenista Martin Kližan: Otvorená sebakritika o sociálnych sieťach!

Avizuje veľké novinky! Okrem nového trénera chce tenista Martin Kližan (26) zmeniť aj seba – svoj prístup k tréningom, životosprávu, disciplínu ako aj psychickú pohodu.

Tenista Martin Kližan: Otvorená sebakritika o sociálnych sieťach!
Bratislave hrozí, že príde o les pri Dunaji! Zmenia lukratívne pozemky definitívne majiteľa?

Pečniansky les je dnes predmetom súdnych sporov, kedysi tam pestovali zeleninu, ktorou zásobovali Petržalku.

Dojímavá vianočná reklama dáva ľuďom facku: Zobuďte sa, o tomto sú predsa Vianoce!

Táto reklama ide pod kožu! Nemecký obchodný reťazec sa vo svojom klipe vyhol gýču a ukázal na pravú podstatu týchto sviatkov.

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Falošný vnuk úradoval: Dôchodkyňa vo Zvolene prišla o tisícky eur!

Nepoučiteľní seniori a ich príbuzní?! Podvodník vo Zvolene obral dôchodkyňu (87) o tisícky eur. Ide už o 31. tohoročnú obeť podvodníkov v Banskobystrickom kraji!

Na tri grécke banky zaútočili hekeri a žiadali výkupné: Podľa bankára dosiahli jedinú vec

Na tri grécke banky zaútočili minulý týždeň hekeri, ktorí od nich žiadali výkupné vo virtuálnej mene bitcoin za to, že im prestanú škodiť. 

Ďalší nebezpečný hoax o utečencoch

Utečenci v tábore v Gabčíkove mali napadnúť malé dieťa. Túto správu si prečítali tisícky ľudí, aj keď je očividne nepravdivá.