23.11.2014
Klement
Odporučiť na Facebooku 0

Dinamo Moskva je krok od postupu do štvrťfinále KHL

Dinamo Moskva je krok od postupu do štvrťfinále KHL Hokejový obranca Peter Podhradský si pripísal v súboji s Dinamom jednu asistenciu.Autor: internet
04.03.2012, 09:55 | Hokejisti Dinama Moskva sú krok od postupu do štvrťfinále Kontinentálnej hokejovej ligy.

V osemfinálovej sérii Gagarinovho pohára vedú po sobote nad Dinamom Minsk už 3:0, tretí duel v bieloruskom Bobrujsku vyhrali 4:2.

Obranca Dominik Graňák z Dinama Moskva dosiahol jednu asistenciu, na domácej strane si bod za gólovú prihrávku pripísal Peter Podhradský.

Prvé víťazstvo v sérii s SKA Petrohrad dosiahol moskovský tím CSKA. Na výhre 3:2 po predĺžení mal zásluhu brankár Rastislav Staňa, ktorý kryl 29 striel hostí.

Až v 94. min v druhom predĺžení rozhodli o svojom druhom víťazstve v sérii s Nižným Novgorodom hokejisti Dinama Riga. Gól na 4:3 dosiahol Janis Sprukts. Marcel Hossa v 36. min vyrovnával na 3:3.

Výsledky - osemfinále:

Západná konferencia:

CSKA Moskva - SKA Petrohrad 3:2 po predĺžení (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0) - stav série 1:2,

Severstaľ Čerepovec - Atlant Mytišči 2:1 po predĺžení (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0) - stav série 1:2,

Dinamo Minsk - OHK Dinamo Moskva 2:4 (0:3, 1:1, 1:0), stav série 0:3,

Dinamo Riga - Torpedo Nižnij Novgorod 4:3 po predĺžení (1:2, 2:1, 0:0 - 0:0, 1:0) - stav série: 2:1.

dnes 00:00 Život Lindsay Lohan sa chce vydávať: A nie za hocikoho, loví princa Harryho!

Rúbe poriadne vysoko! Herečka Lindsay Lohan (28) sa rozhodla vstúpiť do šľachtických kruhov. Zaumienila si vraj, že chce za manžela princa Harryho.

Lindsay Lohan sa chce vydávať: A nie za hocikoho, loví princa Harryho!
Medová jesenná diéta: Schudnete 2 kilá za 3 dni a získate ešte aj príjemný bonus navyše

Zlatá diéta trvá síce len tri dni, ale vďaka nej ľahko schudnete 2 kilá. Lenže to nie je všetko! Čítajte, čo vás ešte čaká!

Matej Landl spomína na nakrúcanie legendárneho seriálu: Majku z Gurunu nevidel 10 rokov!

Charizmatický elegán z televíznej obrazovky Matej Landl (51) nevyvoláva príliš často rozruch.