13.02.2016
Arpád

Dinamo Moskva je krok od postupu do štvrťfinále KHL

Diskusia
Dinamo Moskva je krok od postupu do štvrťfinále KHL Hokejový obranca Peter Podhradský si pripísal v súboji s Dinamom jednu asistenciu.Autor: internet
04.03.2012, 09:55 | Hokejisti Dinama Moskva sú krok od postupu do štvrťfinále Kontinentálnej hokejovej ligy.

V osemfinálovej sérii Gagarinovho pohára vedú po sobote nad Dinamom Minsk už 3:0, tretí duel v bieloruskom Bobrujsku vyhrali 4:2.

Obranca Dominik Graňák z Dinama Moskva dosiahol jednu asistenciu, na domácej strane si bod za gólovú prihrávku pripísal Peter Podhradský.

Prvé víťazstvo v sérii s SKA Petrohrad dosiahol moskovský tím CSKA. Na výhre 3:2 po predĺžení mal zásluhu brankár Rastislav Staňa, ktorý kryl 29 striel hostí.

Až v 94. min v druhom predĺžení rozhodli o svojom druhom víťazstve v sérii s Nižným Novgorodom hokejisti Dinama Riga. Gól na 4:3 dosiahol Janis Sprukts. Marcel Hossa v 36. min vyrovnával na 3:3.

Výsledky - osemfinále:

Západná konferencia:

CSKA Moskva - SKA Petrohrad 3:2 po predĺžení (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0) - stav série 1:2,

Severstaľ Čerepovec - Atlant Mytišči 2:1 po predĺžení (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0) - stav série 1:2,

Dinamo Minsk - OHK Dinamo Moskva 2:4 (0:3, 1:1, 1:0), stav série 0:3,

Dinamo Riga - Torpedo Nižnij Novgorod 4:3 po predĺžení (1:2, 2:1, 0:0 - 0:0, 1:0) - stav série: 2:1.

Autor: SITA
včera 21:00 Šport Pálffy nepriamo skritizoval Lintnera, ten vracia úder: Žigo, kamarát, dík za "pomoc"!

Nový generálny manažér slovenského olympijskeho výberu Žigmund Pálffy si v rozhovore pre denník Pravda spustil ústa na špacír.

Sexica, ktorú pozná celé Slovensko, nafotila pikantné fotky: Úplne NAHÁ ukázala všetko!