24.10.2014
Kvetoslava
Odporučiť na Facebooku 0

Dinamo Moskva je krok od postupu do štvrťfinále KHL

Dinamo Moskva je krok od postupu do štvrťfinále KHL Hokejový obranca Peter Podhradský si pripísal v súboji s Dinamom jednu asistenciu.Autor: internet
04.03.2012, 09:55 | Hokejisti Dinama Moskva sú krok od postupu do štvrťfinále Kontinentálnej hokejovej ligy.

V osemfinálovej sérii Gagarinovho pohára vedú po sobote nad Dinamom Minsk už 3:0, tretí duel v bieloruskom Bobrujsku vyhrali 4:2.

Obranca Dominik Graňák z Dinama Moskva dosiahol jednu asistenciu, na domácej strane si bod za gólovú prihrávku pripísal Peter Podhradský.

Prvé víťazstvo v sérii s SKA Petrohrad dosiahol moskovský tím CSKA. Na výhre 3:2 po predĺžení mal zásluhu brankár Rastislav Staňa, ktorý kryl 29 striel hostí.

Až v 94. min v druhom predĺžení rozhodli o svojom druhom víťazstve v sérii s Nižným Novgorodom hokejisti Dinama Riga. Gól na 4:3 dosiahol Janis Sprukts. Marcel Hossa v 36. min vyrovnával na 3:3.

Výsledky - osemfinále:

Západná konferencia:

CSKA Moskva - SKA Petrohrad 3:2 po predĺžení (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0) - stav série 1:2,

Severstaľ Čerepovec - Atlant Mytišči 2:1 po predĺžení (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0) - stav série 1:2,

Dinamo Minsk - OHK Dinamo Moskva 2:4 (0:3, 1:1, 1:0), stav série 0:3,

Dinamo Riga - Torpedo Nižnij Novgorod 4:3 po predĺžení (1:2, 2:1, 0:0 - 0:0, 1:0) - stav série: 2:1.

dnes 06:00 Promi Takýto výstredný miliardár na Slovensku ešte nebol: Outfit z pytóna za desaťtisíce eur!

Je známy nielen bláznivými modelmi, ale aj láskou ku krásnym ženám! Do Bratislavy zavítal výstredný americký miliardár James Goldstein (71).

85 rokov od krachu Wall Street: Následná kríza zmenila svet

Nereálne očakávania a nesprávne hodnotenie rastu americkej ekonomiky spôsobili, že 24.10 1929, nastal dramatický krach newyorskej burzy.

Pohľad pre bohov: V Dubaji otvárajú najvyššiu vyhliadkovú plošinu na svete

Najvyšší mrakodrap sveta Burj Khalifa v Dubaji láme ďalší rekord. Nezabudnuteľnú panorámu si s drinkom v ruke môžete vychutnať z 550-metrovej výšky.