Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Oto
POSLAŤ TIP
07.02.2016
Vanda

Pohreb Whitney († 48): Costner dojal, naštvaný exmanžel ušiel!

Diskusia (16)
Pohreb Whitney († 48): Costner dojal, naštvaný exmanžel ušiel! Herec Kevin Costner spomínal na rozlúčkovej slávnosti na Whitney Houston veselo i dojemne.Autor: TMZ.com, acs
18.02.2012, 20:30 | Rodina, blízki priatelia aj fanúšikovia sa v jej rodnom Newarku lúčili so speváčkou Whitney Houston († 48) veselo aj so slzami v očiach.

Na rozlúčke so soulovou divou Whitney Houston (* 9. 8. 1963 - † 11. 2. 2012) sa zúčastnilo mnoho známych tvári a poznačilo ju aj pár nepríjemností.

Obrad len pre pozvaných hostí sa konal v americkom Newarku v New Jersey v kostole New Hope, v ktorom Whitney ako dievča začala spievať v chrámovom zbore. S prejavmi či piesňami vystúpili také hviezdy ako Kevin Costner, Alicia Keys, Stevie Wonder a ďalší.

K najdojímavejším momentom patril list, ktorý matka Cissy na začiatku podala reverendovi, pretože ho sama nedokázala prečítať, veselé aj vážne spomínanie Kevina Costnera a pieseň Alicie Keys, v ktorej nazvala svoju zosnulú priateľku anjelom.

Ešte v úvode spôsobil rozruch speváčkin exmanžel Bobby Brown, ktorého najprv nechceli pustiť do kostola, potom sa dostal dnu bočným vchodom a neskôr nahnevaný odišiel. Matku musela počas obradu nachvíľu vyviesť von zdravotná sestra, pretože jej prišlo nevoľno.

Čas.sk priniesol z rozlúčkovej slávnosti ONLINE prenos:

22:08

Milí čitatelia, ďakujeme vám za pozornosť pri mimoriadne dlhom ONLINE prenose zo smútočného obradu. Želáme vám dobrú noc a príjemný zvyšok víkendu. Najktuálnejšie správy o zajtrajšom pohrebe Whitney Houston hľadajte aj naďalej na Čas.sk!

22:07

Limuzína odváža jednu z hlavných hviezd ceremoniálu Aliciu Keys.

22:01

Matku Whitney Cissy museli pri odchode z kostola podopierať.

21:58

Whitney Houston oficiálne pochovajú v nedeľu. Príbuzných ešte dnes čaká spoločné stretnutie v jednom z miestnych podnikov. Vstup je len na špeciálne pozvánky.

21:50

Rakvu opäť naložili do zlatej limuzíny, ktorá Whitney odváža za sprievodu policajného auta. V okolí kostola stále hliadkuje veľké množstvo policajtov.

21:45

Na záver sa prítomní postavili a za zvukov piesne I Will Always Love You rakvu s telom speváčky vynášajú z kostola.

21:42

Whitney na poslednej ceste hrá jej najväčší hit I Will Always Love You.

21:37

Smútočný obrad končí spoločnou piesňou.

21:26

Reverend sa pri záverečnej reči rozohnil a rozpráva už takmer 30 minút.

21:14

Pouličné zločinecké gangy v Newarku vyhlásili jednodňový pokoj zbraní. Práve tu sa koná posledná rozlúčka s Whitney.

21:13

Reverend ďakuje prítomným za účasť na poslednej rozlúčke s fenomenálnou Whitney Houston.

21:05

Podľa informácií portálu TMZ.com bol skutočným dôvodom odchodu exmanžela Whitney Bobbyho Browna z obradu fakt, že pre jeho sprievod nebolo dosť miest na sedenie. Priniesol si totiž so sebou neplánovane až 9 ľudí.

21:01

Reč reverenda Marvina Winansa mala veľký ohlas. Vyslúžil si standing-ovation.

20:55

So smútočnou rečou vystúpil aj Ricky Minor, šéf hudobných projektov Whitney Houston.

20:51

Teraz spieva Cece Winans. Vyzvala všetkých ľudí na svete, aby spievali s ňou.

20:45

So svojím prejavom vystúpila aj Dionne Warwick.

20:43

R Kelly spieva pieseň Whitney Houston I Look To You.

20:26

Prejav má švagriná Whitney Houston. Kvôli slzám, ktoré sa jej tisli do očí, musela na chvíľu svoj prejav prerušiť. "Whitney nás natoľko milovala, že tu s nami zostáva navždy."

20:25

Matka Whitney Cissy to nezvládla. Musela sa o ňu postarať zdravotná sestra.

20:10

Svoju pieseň spieva aj Stevie Wonder. "To je veľmi emocionálny okamih. Chcel by som poďakovať Bohu, že som mohol byť na svete v rovnaký čas ako Whitney," uviedol svoju pieseň Stevie. Dav smútiacich sa spontánne postavil.

20:04

Osobný strážca Whitney Houston, známy ako Strýko Ray, skladá speváčke poklonu. Pre Whitney pracoval 11 rokov. V prejave spomenul, že stratil vzácneho priateľa.

20:00

Bobbi Kristina je zarmútená. Drží svoju starú matku za ruku.

19:46

Smútočný prejav má objaviteľ a osobný priateľ Whitney Houston Clive Davis. "Na taký hlas, ako mala Whitney, som čakal celý život," povedal skormútený Davis.

19:40

Spieva Alicia Keys. "Bola to nádherná osoba s veľkým srdcom. Je a bola naším anjelom," povedala Alicia.

19:34

"Teraz tvoj sen snívajú iné mladé dievčatá. Spievajú tvoje piesne a chcú byť ako ty. V sprievode armády anjelov odchádzaš do neba spievať Bohu. A až budeš spievať pred ním, neboj sa, budeš výborná," ukončil svoju reč Costner.

19:17

So svojou rečou vystúpil Kevin Costner. Zahrali si nspolu v svetoznámom filme Osobný strážca. Hoci ide o reč smútočnú, niektoré výroky herca publikum pobavia. "Vždy potrebovala názor svojej matky. Bola som dobrá? Stačilo to?" spomína si Costner. "Na rolu v Osobnom strážcovi si bola perfektnou voľbou," vyznal sa.

19:11

"Bola mimoriadna osobnosť a mala otvorené, milujúce srdce," spomína speváčka Kim Burrell. Znie pieseň I Believe In You And Me.

19:05

Hovorí biskup TD Jakes.

19:01

Gospelový spevák BB Winans si spomína na Whitney. Je veľmi dojatý.

18:58

Exmanžel Bobby Brown prišiel na pohreb. Pri hlavnom vchode ho však otočili. Potom vošiel do kostola vedľajším vchodom, ale podľa CNN napokon predsa len naštvaný odišiel.

18:51

Smútočnú reč má práve herec a režisér Tyler Perry. "Ďakujem Bohu za všetko, čo jej v živote umožnil," povedal. Zároveň dodal: "Čokoľvek kto povedal, ona je s anjelmi."

18:49

Pár slov k smútočnému zhromaždeniu predniesla Dionne Warwick.

18:41

Na počesť soulovej divy spieva Donnie McClurkin.

18:36

Celý kostol sa modlí, vzápäti prepuká v mohutný potlesk. "Whitney, dnešný deň je tvoj deň," dodáva pastor Carter.

18:33

Dcéra Whitney Houston Bobbi kristina si za tmavými okuliarmi utiera slzy.

18:27

Pieseň Boh je môj pastier spieva sólistka spolu s celým zborom.

18:22

Pastor Joe Carter číta úryvok zo Svätého písma. Matka speváčky Cissy mu odovzdala aj list pre dcéru na rozlúčku. Najbližšia rodina vrátane dcéry Bobbi Kristiny Brown sedí hneď v prvom rade.

18:18

Prítomní boli upozornení, aby počas obradu nefotili ani nenatáčali.

18:00

Pre začiatkom spieva kostolný zbor, v ktorom začínala aj samotná Whitney.

17:56

Smútočný obrad v kostole sa pomaly začína.

17:40

Podľa najnovších informácií televízie BBC sa Aretha Franklin pohrebu nezúčastní. Podľa televízie sa ospravedlnila pre chorobu.

17:37

Príbuzní speváčky nazvali poslednú rozlúčku s ňou ako Cestu domov. Whitney bude totiž odpočívať vo svojom rodnom meste vedľa milovaného otca Johna Russella Houstona. Takto vyzerá zoznam vystupujúcich na smútočnom obrade:

17:21

Na obrade zaspieva krstná mama Whitney Aretha Franklin. "Nebude to ľahké. Ale keď ma Cissy (matka Whitney, pozn. red.) o to požiadala, bude sa snažiť urobiť to najlepšie, ako viem," povedala Aretha pre televíziu CNN.

16:58

Hostia pomaly prichádzajú do kostola New Hope v Newarku v New Jersey. Medzi prvými prítomnými bol priateľa Whitney Houston, reverend Jesse Jackson.

16:51

Telo Whitney Houston preniesli z limuzíny do kostola. Prítomných pohoršilo, že na smrti speváčky zarábajú pouliční predavači. Plagáty a nálepky s portrétom Whitney sa predávajú po 5 dolárov.

16:31

Telo Whitney Houston priviezli v zlatom aute do kostola New Hope v Newarku, kde sa bude konať smútočný obrad. Rodina naňho pozvala 1500 hostí vrátane Arethy Franklin, Stevieho Wondera, kevina Costnera či Beyoncé.

16:30

Vítame vás pri ONLINE prenose z poslednej rozlúčky s popovou divou Whitney Houston.

Správa o smrti Whitney Houston zaskočila celý svet. 11. februára našla svoju smrť v hotelovej vani v Beverly Hills. Iba deň pred veľkým vystúpením na udeľovaní cien Grammy. Whitney bola osudná kombinácia liekov s alkoholom. V dôsledku toho nakoniec zahynula.

Whitney nájde svoj večný odpočinok po boku svojho otca na cintoríne Fairview v New Jersey.

Poslednej rozlúčky sa zúčastní 1500 smútočných hostí. Smútočnú reč prednesie Kevin Costner, s ktorým Whitney hrala v nezabudnuteľnom filme Osobný strážca.


Na pohrebe sa zúčastní aj exmanže

l speváčky Bobby Brown, s ktorým Whitney prežila 17 búrlivých rokov plných drog a alkoholu. Okrem toho príde soulovej dive dať posledné zbohom aj moderátorka Oprah Winfrey, speváčka Alicia Keys či jej objaviteľ Clive Davis. Na obrade zaspieca Aretha Franklin a Stevie Wonder.

Americké médiá informovali, že špeciálnu pozvánku od rodiny dostal aj herec Mel Gibson za to, že Whitney "pomohol v ťažkých časoch."

Program pohrebu speváčky Whitney Houston
Ďalších 20 fotografií v galérii.
Program pohrebu speváčky Whitney HoustonAutor: TMZ.com

Autor: Čas.sk
dnes 13:00 Správy Chlapec († 9) bol na výlete v plavárni: O pár hodín záhadne zomrel!

Matka vkročila do kúpeľne. Naskytol sa jej pohľad, ktorý si bude pamätať do smrti.

Chlapec († 9) bol na výlete v plavárni: O pár hodín záhadne zomrel!
Dráma na Luníku IX: Matke z balkóna vypadla Andrea (3) na betón!

Na košickom sídlisku Luník IX vypadla z balkóna malá Andrea (3). Matke (26) sa dieťa vyšmyklo z rúk a dopadlo na betón.

Príbeh ukážkového otca zo Siedmeho neba dojal celé Slovensko: Roman († 30) už svoje lásky nepohladká!

Tak veľmi sa chcel uzdraviť, no zákerná choroba bola silnejšia než jeho túžba žiť.

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Príbeh ukážkového otca zo Siedmeho neba dojal celé Slovensko: Roman († 30) už svoje lásky nepohladká!

Tak veľmi sa chcel uzdraviť, no zákerná choroba bola silnejšia než jeho túžba žiť.

Posledný rozhovor s Leopoldom Haverlom (†79): Toto o mne napíšte po smrti!

Smrť Leopolda Haverla († 79), ktorý v piatok zomrel na mozgovú mŕtvicu, prišla nečakane.

Rómov lákajú k islamistom

Bulharsko je vhodnou pôdou pre zahraničných islamistov nie len pre rozširovanie vplyvu, ale je tiež tranzitnou krajinou a vhodnou...