Čas do zápasu
Dnes je: utorok 22. máj 2012 - Júlia,Juliana

Poslanec o druhej ráno zbuntošil ľudí rozhlasom: Zvestoval narodenie dcéry

Diskusia k článku (3)
 
06. 02. 2012 08:00 - Desať minút po druhej ráno zbuntošil uprostred pracovného týždňa polovicu mestskej časti Zlatovce.

Šťastný otec Tomáš Vaňo sa za predčasný budíček ospravedlnil.

Autor: hc

Anketa
Máte už vybranú letnú dovolenku?
VytlačiťObľúbené
 

Predčasný budíček sa podaril poslancovi mestského zastupiteľstva a zároveň bývalému viceprimátorovi Trenčína Tomášovi Vaňovi. Poslancovi sa totiž narodila dcérka Rebeka a cez rozhlas to zvestoval do sveta.

Za nečakaným vysielanim je narodenie malej Rebeky.Za nečakaným vysielanim je narodenie malej Rebeky.

Zobudení ľudia zasypali sťažnosťami mestský úrad. „Mesto eviduje viacero sťažností za rušenie nočného pokoja cez mestský rozhlas v časti Zlatovce,“ povedala hovorkyňa mesta Erika Ságová. Ľudia zo Zlatoviec sa však na poslanca zväčša nehnevajú. „Jedna staršia pani sa preľakla, že nastala mobilizácia. Začala hrať hudba a z rozhlasu sme počuli bľabotanie. No neodpustite mu to, keď sa stal prvýkrát otcom,“ povedal obyvateľ Zlatoviec.

Rozhlas začal vyhrávať o druhej ráno.Rozhlas začal vyhrávať o druhej ráno.

„Bolo to také potešenie, radoval sa z dcéry. Trvalo to možno minútu,“ povedal Marián Habánek, správca kultúrneho domu, odkiaľ znelo rozhlasové vysielanie. Ani Tomáš Vaňo nič nepopiera. „V kultúrnom dome má náš hudobný súbor skúšobňu. S kamarátmi sme tam trošku posedeli a oslavovali narodenie mojej Rebeky. Ja som na chvíľu odbehol na toaletu, keď chalani stlačili jeden gombík a pustili rozhlas. Bolo tam nastavené cédečko s hudbou a to začalo hrať. Hneď som utekal naspäť, nech to vypnú,“ povedal šťastný otec. „Narodila sa mi dcérka, aj keď trošku skôr, ako sme čakali, meria 44 centimetrov a váži 2 140 gramov. Keď som však pobudil hlavne malé deti, tak ma to mrzí,“ ospravedlnil sa poslanec.

 
 
Autor:  Nový Čas, hc

Zahraničné
 
Obchody
 
Krimisprávy
 
Technika