Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
POSLAŤ TIP
27.05.2015
Iveta

Poslanci premenovali štadión v Trenčíne na počesť Pavla Demitru

Diskusia (4)
Poslanci premenovali štadión v Trenčíne na počesť Pavla Demitru Štadión v Trenčíne už nesie Demitrove meno.Autor: mh
29.09.2011, 11:17 | Poslanci mestského zastupiteľstva v Trenčíne prijali na zasadnutí uznesenie, podľa ktorého ponesie trenčiansky zimný štadión meno Pavla Demitru.

Zastupiteľstvo sa začalo minútou ticha na počesť tragicky zosnulého slovenského hokejového reprezentanta Pavla Demitru.

"Pavol Demitra, ktorý pôsobil a žil v Trenčíne, bol významnou hokejovou osobnosťou a pre mnohých zostane športovým vzorom. Vzhľadom na jeho veľký prínos pre mesto Trenčín navrhujeme pomenovať zimný štadión na Zimný štadión Pavla Demitru," zdôvodnil svoj návrh primátor Trenčína Richard Rybníček s tým, že súhlas na použitie mena Pavla Demitru dala jeho manželka Mária aj v mene detí Lucasa a Zary.
Bývalý kapitán slovenskej hokejovej reprezentácie a dlhoročný slovenský reprezentant Pavol Demitra zahynul 7. septembra pri leteckom nešťastí spolu s ďalšími hokejistami a členmi realizačného tímu hokejového klubu Lokomotiv Jaroslavľ.

 

Autor: TASR
dnes 00:00 Tivi Súd rozhodol: Chlapec z Británie ostane so svojou mamou na Slovensku

Kristína Ďurečková si v pondelok na Okresnom súde v Bratislave vypočula tú najlepšiu správu v jej živote. Súd nenariadil návrat jej synčeka Alexandra do Anglicka, a tak konečne môžu spolu začať žiť plnohodnotný život na Slovensku.

Súd rozhodol: Chlapec z Británie ostane so svojou mamou na Slovensku
Neskutočná podoba! Krásna dcéra Princeznej so zlatou hviezdou na čele svoju slávnu mamu nezaprie

Jablko naozaj nepadlo ďaleko od stromu. Dcéra slávnej princeznej so zlatou hviezdou na čele sana svoju mamu neuveriteľne podobá. Pozrite si foto!

Aké ženy si vyberáme do trvalého vzťahu?

Myslíte si, že je veľký rozdiel v tom, akých partnerov do života hľadajú muži a ženy? Možno vás správna odpoveď prekvapí.

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Zabudnite na Ödegaarda, svet pozná nový megatalent: Vyzerá ako Justin Bieber, ale hrá ako malý Boh!

Rekord vydržal rok a kúsok! Martin Ödegaard sa 13. apríla 2014 stal najmladším futbalistom Nórska, ktorý odohral zápas na profesionálnej úrovni. 

Nominácia trénera Jána Kozáka na zápas s Macedónskom je známa: Súpiska s jedným prekvapením!

V nominácii futbalistov Slovenska na júnový kvalifikačný zápas C-skupiny EURO 2016 proti Macedónsku v Žiline figuruje aj nováčik Lukáš Tesák z ruského Arsenalu Tula.

Martina Petráša mrzí len jedna nula...

Druhý člen z úspešnej družiny trénera Vladimíra Weissa z majstrovstiev sveta 2010 v Juhoafrickej republiky oficiálne ukončil...