Kresťania zúria: Madonna opäť provokovala s krížom
Na party v predvečer svojich narodenín dorazila s veľkým krížom v ruke. Veriaci len čakajú, čo zase vyvedie, ako sa tentokrát vysmeje ich viere. A označujú ju za posla diabla.
Večierok sa konal v luxusnom podniku Shoreditch House v Londýne. Speváčka zaujala nielen striebornými šatami, sieťovanými pančuchami, ale aj obrovským zlatým krížom v ruke. „Bože, chráň nás pred jej provokáciami,“ lamentovali okamžite poľskí kresťania, ktorí už vlani usilovali zákaz jej koncertu v Poľsku.
Madonna je oddaná Kabale, čo je jeden zo smerov židovskej viery. „Nikdy to nenechá. To nie je len tak. Aj keď tvrdí, že inklinuje k židovskej viere, v skutočnosti je to skrytá satanistka!“ Tak reagoval na Madonnin zrejme módny výstrelok jeden z vodcov poľského nacionalistického hnutia Pro Polonia v katolíckom týždenníku Gość.
Pro Polonia sa už minulý rok pokúšala vyvolať hystériu kvôli šou pri Madonninom svetovom turné Confessions Tour. Vystúpenie totiž zahajovala ukrižovaním - na pódium sa nechala spustiť pripevnená na obrovský kríž vykladaný diamantmi a drahým krištáľom (kríž mal cenu 5,7 miliónov britských libier).
"Ukrižovaná" Madonna
MadonnaAutor: Archív
Autorovi článku v poľskom časopise sa zdá byť podozrivé aj to, že Madonna randí s Jesusom, teda s o tridsať rokov mladším priateľom. Aj v tomto vidí pobúrený katolík nejaký zámer. Nuž, ktovie, len samotná speváčka vie, kde je pravda.
Zdroj: Aha!






































Pre pripnutie stránky do panela úloh potiahnite ikonku ČAS.SK do neho.