Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
POSLAŤ TIP
03.05.2015
Galina
Odporučiť na Facebooku 1

Cesta: Putovanie plné strachu a beznádeje

Cesta: Putovanie plné strachu a beznádeje CestaAutor: Dimension Films
03.07.2010, 00:00 | Pred približne desiatimi rokmi bol svet zničený. Nikto nevie, čo sa vlastne stalo. Možno išlo o jadrový útok, možno o vesmírnu udalosť.

Premiéra: 8.7.2010

Originálny názov: The Road (USA, 2009)
Réžia: John Hillcoat
Hrajú: Viggo Mortensen, Kodi Smit-McPhee

Milióny ľudí zomreli, či už priamo v dôsledku katastrofy, alebo vyhladovaním či zúfalstvom z pomalej smrti ľudí okolo, potom čo sa zastavili dodávky energií. Muž a Chlapec sú na ceste za nádejou, ktorú očakávajú na juhu, na pobreží. Všetok svoj skromný, síce nesmierne vzácny majetok si vezú v nákupnom košíku, vybaveným spätným zrkadlom, aby videli, či ich niekto nesleduje.

Jediným zdrojom radosti sú pre nich občasné nálezy jedla či pitia. Na svojej ceste sa stretávajú s množstvom zúfalých preživších, či už ide o lúpežné gangy, kanibalov alebo zlodejov. V priebehu filmu tiež sledujeme retrospektívnymi náhľadmi do Mužovej šťastnejšej minulosti a jeho života s Ženou. Cesta je dobrodružný a hororový príbeh. Je to road movie, rovnako ako príbeh o láske medzi otcom a synom. Ide o napínavé rozprávanie o najväčších ľudských cnostiach a hriechoch.

VIDEO: Trailer k filmu Cesta


Plagát k filmu Cesta

Cesta CestaAutor: Dimension Films

Ešte viac

informácií
o filmoch
nájdete na www.kinema.sk!

dnes 09:00 Čas pre ženy Máte povädnutú a bledú pleť? Ľahká pomoc! Neverili by ste, čo dokáže sila týchto vitamínov

Po zime býva aj tá najkrajšia pleť vyčerpaná, povädnutá a bledá. Stavte na silu skrášľujúcich vitamínov, ktoré pôsobia nielen zvnútra, ale aj zvonka.

Máte povädnutú a bledú pleť? Ľahká pomoc! Neverili by ste, čo dokáže sila týchto vitamínov
Slovenský hokejový tím je kompletný: Jurčo s Tatarom už majú svojho centra

Slovenský hokejový tím na MS 2015 je kompletný.

Najväčšiu podporu v hľadisku mal prekvapivo tréner: Vůjtekovi fandila celá, nielen hokejová, rodina!

Mal najväčší fanklub z nášho tímu!

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Babrák! Hviezdny útočník Ronaldo strieľal ako začiatočník

V európskej kvalifikácií nastrieľal sedem gólov a pripísal si tri asistencie. Lenže bohužiaľ kľúčové časti turnajov sú pre neho stále zakliate.

Nemecký tréner je prasa! Löw sa opäť špáral v nose

Tréner nemeckej futbalovej reprezentácie Joachim Löw (52) je pekné prasa! Opäť sa neudržal a špáral sa v nose. Potom svoj úlovok zjedol!

Tipujú Rusov, Kanaďanov aj našich

Slovákov bolo na prvých hokejových zápasoch o čosi menej. Ostravskú fun zónu zaplnili Fíni a Rusi. Nás zaujímalo, koho...