Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
POSLAŤ TIP
26.12.2014
Štefan
Odporučiť na Facebooku 1

Koho chce Polívka vyšachovať z Kurvahošigutentag 2?

Koho chce Polívka vyšachovať z Kurvahošigutentag 2? Bolek Polívka: Koho vyšachoval z pokračovania Kurvahošigutentag?Autor: Nový Čas
07.04.2010, 17:00 | Valašský kráľ Bolek Polívka (60) šokuje. Pri pokračovaní kultového filmu Dedičstvo alebo Kurvahošigutentag nechce legendárnu režisérku Věru Cyhtilovú!

Chytilová je pritom s týmto kultovým filmom nerozlučne spojená."Ešte neviem, kto to bude režírovať," tvrdí Polívka , ktorý hľadá aj medzi inými režisérmi, hoci Chytilová o tom ani netuší. Začiatkom roka sa českému denníku Blesk zdôverila, že sa na pokračovanie slávnej komédie veľmi teší.

Bolek Polívka už má napísanú prvú verziu scenára a nakrúcať sa začne zrejme na budúci rok na Morave. Chce snáď valašský kráľ slávnu režisérku Chytilovú z nového filmu úplne vyšachovať? "Musím Bolkovi zavolať," povedala Chytilová a dodala, že už spolu dlho nehovorili. "Mal teraz Českého leva, pripravoval sa na moderovanie, tak som ho nechcela rušiť," vysvetlila režisérka.

Polívka má však s filmom evidentne iné plány. "Chcel by som, aby tam hrali pôvodní herci. Napríklad Donutil, niektorí z nich však, bohužiaľ, nežijú," narážal Bolek na úmrtie Jozefa Krónera (†73), ktorý mu bude veľmi chýbať. V Dedičstve 2 by mal podľa Bolka hrať aj jeho kamarát Jiří Pecha, ktorý v pôvodnej snímke stvárňoval anjela. Iba Věru Chytilovú, ktorá chce a môže nakrúcať v zozname zrazu nemá.

V deji sa podľa Polívku odrazí aj spoločenský vývoj za uplynulých osemnásť rokov. "Zmenia sa určite aj postavy. Bohuš už nie je to, čo býval, aj keď je stále ošumelý," prezradil Bolek Polívka. Podľa predbežného rozpočtu by pokračovanie kultového filmu malo stáť 20 až 30 miliónov českých korún.

Zdroj: blesk.cz

dnes 00:05 Správy Prvá a najväčšia diamantová baňa v Rusku: Tu ťažili 2 000 kg diamantov ročne!

Diamanty sú večné. To vedeli aj súdruhovia v Sovietskom zväze. Celé desaťročia sa snažili objaviť ložiská najvzácnejších a najtvrdších kamienkov. 

Prvá a najväčšia diamantová baňa v Rusku: Tu ťažili 2 000 kg diamantov ročne!
Slovensko sa dočkalo snehu, na cestách buďte však opatrní: Pozor na snehové jazyky a záveje!

Výstraha 1. stupňa platí pre celý Žilinský kraj a severné časti Banskobystrického, Trenčianskeho a Košického kraja, ako aj pre približne polovicu Prešovského kraja

Juniorské MS majú vážny problém: Ohrozený je štart desiatok hráčov!

Vedenie turnaja prikazuje, aby všetci hráči vo veku 18 rokov a mladší nosili na prilbe kryt celej tváre.

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Angelina o sexe s Bradom: Vždy vedel, čo potrebujem

Skoro desať rokov po tom, čo sa dali dokopy, naznačila Angelina Jolie, čo je tmelom ich  vzťahu s Bradom Pittom.

Milo Kráľ z Búrlivého vína prekvapuje: Prečo sa z darčekov nevie tešiť? Takú odpoveď by ste nečakali

Milo Kráľ prezradil, prečo nerád dostáva darčeky a čo pre neho znamenajú Vianoce.

Štátne železnice: Už len 5 rokov?

Koncom roka sa na slovenských železniciach rozbehol konkurenčný boj. Aktuality.sk preto vyspovedali šéfov RegioJetu a LeoExpressu...