Čas do zápasu
Dnes je: štvrtok 17. máj 2012 - Gizela

Skončí Monika Flašíková-Beňová v europarlamente?

Diskusia k článku (1)
 
13. 02. 2009 00:00 - Europoslankyňa Monika Flašíková-Beňová môže chýbať na kandidátke Smeru v tohtoročných voľbách do Európskeho parlamentu

Monika Flašíková-Beňová tvrdí, že do europarlamentu chce kandidovať len za Ficov Smer.

Autor: anc

Anketa
Máte už vybranú letnú dovolenku?
VytlačiťObľúbené
 

Prišla by tak o lukratívny flek s platom až 8 300 € (250-tisíc Sk) mesačne. Podľa informácií Nového Času má o ňu záujem Strana zelených, ktorá sa nedávno rozkmotrila so Smerom, podobne ako kedysi manžel europoslankyne Fedor Flašík. Monika Flašíková-Beňová Novému Času potvrdila akurát to, že o kandidatúre za Stranu zelených neuvažuje.

„Buď pôjdem do europarlamentu na kandidátke Smeru, alebo tam nepôjdem,“ vyjadrila sa. Dodala, že s nikým zo Strany zelených sa nevidela, ani nero- kovala. Na otázku Nového Času, či by išla do boja aj v prípade, že ju Smer zaradí na nezvoliteľné miesto, reagovala: „Vôbec o tom neuvažujem a absolútne to neriešim.“

Podľa hovorkyne najsilnejšej vládnej strany Kataríny Kližanovej-Rýsovej sa Smer definitívnou podobou kandidátky do EP ešte nezaoberal. „Podľa zákona na to máme ešte čas. Nemôžem preto povedať, kto na kandidát- ke bude, alebo nebude,“ vysvetlila. K Flašíkovej sa priamo nechceli vyjadriť ani Zelení. „Existuje užší výber kandidátov, ich mená však schváli predsedníctvo koncom februára,“ povedala hovorkyňa Strany zelených Veronika Ševčíková.

 
 
Autor:  Nový Čas, ham

Zahraničné
 
Obchody
 
Krimisprávy
 
Technika